PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 103 / ID: 204584)

Martynek - piesek po przejściach bardzo chce być kochany

Imię: Martynek
Rasa: mix
Ur. 2013
Płeć: samiec
Wielkość: średni
Waga: 14,50 kg

Martynek to jeden z trzech psiaków odebranych interwencyjnie z jednej z posesji w gminie Nieporęt. Psiaki przebywały w koszmarnych warunkach, w brudzie, smrodzie, między śmieciami i odchodami. Martynek był przypięty łańcuchem do skleconej z byle czego budy. Łańcuch wrósł mu głęboko w szyję i sprawiał niewyobrażalny ból. Piesek jest już po zabiegu usunięcia ogniw łańcucha z szyi, przebywa pod stałą opieką weterynarza a szyjka zaczyna się ładnie goić. Pomimo strasznych przeżyć Martynek szybko zaufał nowym opiekunom. Jest mega przyjaznym psiakiem, stale zabiega o uwagę i bliskość człowieka. Wielką radość sprawiają mu przytulanki i głaski. Na smyczy też radzi sobie całkiem dobrze. Szukamy teraz dla niego domku pełnego miłości, w którym psiak zapomni o wszystkich złych rzeczach jakie go spotkały, będzie szczęśliwy i odpowiednio zaopiekowany.

PIESEK SZUKA DOMU TYMCZASOWEGO - TYLKO ADOPCJA TYMCZASOWA.
NIE KUPUJ - ADOPTUJ !

PIES, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.
-------------------------------------------
Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety dostępnej na naszej stronie, zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej.

Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242

Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim
Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych
www.fundacjapsom.pl
Dane kontaktowe
Imię: Martynek
Rasa: mix
Ur. 2013
Płeć: samiec
Wielkość: średni
Waga: 14,50 kg

Martynek to jeden z trzech psiaków odebranych interwencyjnie z jednej z posesji w gminie Nieporęt. Psiaki przebywały w koszmarnych warunkach, w brudzie, smrodzie, między śmieciami i odchodami. Martynek był przypięty łańcuchem do skleconej z byle czego budy. Łańcuch wrósł mu głęboko w szyję i sprawiał niewyobrażalny ból. Piesek jest już po zabiegu usunięcia ogniw łańcucha z szyi, przebywa pod stałą opieką weterynarza a szyjka zaczyna się ładnie goić. Pomimo strasznych przeżyć Martynek szybko zaufał nowym opiekunom. Jest mega przyjaznym psiakiem, stale zabiega o uwagę i bliskość człowieka. Wielką radość sprawiają mu przytulanki i głaski. Na smyczy też radzi sobie całkiem dobrze. Szukamy teraz dla niego domku p
Gatunek:Psy
Rasa:
Płeć:on
Imię:
Wiek:dorosły
Województwo:mazowieckie
Miasto:Nowy Dwór Mazowiecki
Data dodania:15.02.2020
Termin ważności:7 dni (do 22.02.2020)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:-
Szczepienie:-
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik BraciaMniejsi
statystyka
Dzisiaj: 19.02.2020 (Wednesday), 07:58:26 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera