PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 17 / ID: 168927)

Manul

Manul to około siedmioletni, dobrze zbudowany kocur o jasnoszarym umaszczeniu. Spojrzenie ma bardzo kocio-przenikliwe, odrobinkę mroczne i tajemnicze... Na szczęście to tylko pozory, kryjące niezwykle wrażliwą i wyrafinowaną kocią duszyczkę. Manulto kot-optymista, który uwielbia ludzi. Jest wszechstronnie uzdolniony jeśli chodzi o całą tą kocią robotę - dobrze prezentuje się zarówno na rękach, jak i na kolanach, pozuje do buziaczków i z niebywałą gracją ociera się o nogi oraznapotkane sprzęty.
Nikogo nie zdziwi zatem informacja, że Maniek jest fundacyjną maskotką. Kocur zawsze jako pierwszy wita gości, towarzyszy przy pracach kuchennych, biurowych i porządkowych. Przytrzymuje łapką dokumenty, by przeciąg ich nie zdmuchnął i sprawdza czy herbatka za bardzo nie wystygła.
Sympatia jaką Maniek darzy ludzi jest o tyle zastanawiająca, że przez dużą część życia był bezdomny, a co za tym idzie - nie znał ludzi. Manul został złapany jako dzikusek, razem ze swoją koleżanką lub siostrą - Fibi. Mieliśmy ich wysterylizować i puścić wolno. Jednak z Mańka szybko wyjrzał przytulasek, a na dworze zrobiło się tak zimno i paskudnie, że nikt z nasnie odważył się nawet zapytać kiedy ich "uwalniamy".
Dla naszej kochanej dwójki szukamy Domu przez wielkie "D". Pragniemy, by razem poszli na swoje, bo Fibi bez Mańka i Maniek bez Fibi, to jak kot bez wąsów. Przeżyć - przeżyją, ale co to za życie?
W sprawie adopcji prosimy o kontakt: adoptuj@przytulkota.pl, lub pod numerami: Aga — 604 268 143, Magda — 509 581 758.
Dane kontaktowe
adoptuj@przytulkota.pl
Aga 604 268 143
Monika 660 725 010
Gatunek:Koty
Rasa:dachowiec
Płeć:on
Imię:Manul
Wiek:starszy
Województwo:łódzkie
Miasto:Łódź
Data dodania:07.12.2017
Termin ważności:60 dni (do 05.02.2018)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik PrzytulKota
statystyka
Dzisiaj: 15.12.2017 (Friday), 13:47:56 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Stronę wykonał: Jacek Pazera