PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 1,788 / ID: 137319)

Malutka Psotka szuka domu!

Psotka to dojrzała mała sunia. Ma około 9 lat. Waży 8 kg i sięga do połowy łydki. Przyjechała do Warszawy spod Płocka. Miała wiele problemów zdrowotnych, ale wszystkie po kolei udaje się eliminować. Psotka jest bardzo spokojnym psiakiem, grzecznie zostaje w domu pod nieobecność opiekunów i wita ich machającym ogonkiem. Mieszka z kotami, z którymi dobrze się dogaduje. Potrafi sobie pogadać, obszczekuje koty, kiedy jej podjadają, psy osiedlowe (żaden jej się nie podoba - albo szczeka, albo kompletnie ignoruje).

Sunia przeszła już dwie mastektomie. Choć życie naprawdę jej nie rozpieszczało to jednak Psotka się nie poddała. Gdy pojawiła się w DT była wycofaną sunią, tzw. bida z nędzą. Teraz to zupełnie inny pies. Radosny, pełen chęci do życia, spragniony kontaktu z człowiekiem. Można powiedzieć że przeżywa drugą młodość :)

Psotka jest stworzona dla spokojnej rodziny, nie wymaga długich spacerów. Typowy kanapowiec, który bardzo potrzebuje własnych ludzi.

kontakt: e-mail: piesnazakrecie@o2.pl
tel: 510 712 226


Chcemy jej znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Zastrzegamy sobie prawo wyboru domu. Nie decyduje kolejność zgłoszeń. Zwierzę nie jest rzeczą. Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Psa nigdy nie można porzucić. Żaden wyjazd, kłótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizytę przed i po adopcyjną

NIE WYDAJEMY PSÓW DO BUDY I NA ŁAŃCUCH !
Dane kontaktowe
piesnazakrecie@o2.pl
tel: 510 712 226
Gatunek:Psy
Rasa:
Płeć:ona
Imię:
Wiek:dorosły
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:20.11.2017
Termin ważności:14 dni (do 04.12.2017)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:-
Szczepienie:-
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:tak
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik piesnazakrecie
statystyka
Dzisiaj: 21.11.2017 (Tuesday), 14:02:26 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Stronę wykonał: Jacek Pazera