PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 876 / ID: 146252)

Małe Oczy mają wielkie oczy :)

Gunia nazywana jest przez nas Oczy. W drobnej buzi widać tylko wielkie, okrągłe oczyska. Czasem są zadowolone, często bystre czy uważne, bardzo często psotne czy z innym wyrazem patrzące ale zawsze Oczy mają wielkie oczy. Sama jest drobną, malutką koteczką. Szczuplusia, długonoga o witkowatym ogonku. Jest bardzo wesoła i ruchliwa. Wszędobylsa jest bardzo. Wsadzi ciemny nosek w każdą dziurę czy garnek. Wygrzebie każdy paproszek. Kocha drapaczki wszelkie i śmiganie po nich. Lubi gonić myszki, kulki, kapsle i korki. Jest wielką gadułą i ćwierkoli często. Śmiesznie i piskliwie. Niekiedy wołając swych kocich towarzyszy zachęcając do zabawy czy wspólnych drzemek. Oczki doskonale dogaduje się z innymi futerkami, szczególnie ze starszymi. Jej ukochaną przybraną mamunią jet 3-letnia Oponka. Ze wszystkimi bawi się, tuli, śpi czy wspólnie je.
Oczki są kotkiem lubiącym towarzystwo ludzi. Lubi głaskanie ,drapanie i smyranie przy kuperku. Lubi wspólne polegiwanie w łóżeczku, siedzenie w fotelu. Mruczy leżąc obok do utraty tchu. Nie jest jednak kotem nakolankowym czy naręcznym. Ma wiele uroku i wdzięku. A jej futerko jest miłe w dotyku. W kochającym, cierpliwym domu rozkwitnie. To kocie dziecko jeszcze i ma wszystko przed sobą. Oczy nie nadają się na jedynaka. Szukamy jej domu z kocim towarzyszem lub adopcja w dwupaku wchodzi w grę.

Oczki urodziła się w maju 2016 roku. Fotki nie oddają jej uroku. Ma ks.zdrowia. Jest wykastrowana, odrobaczona,zaszczepiona. Testy FELV/FIV są ujemne. Korzysta z kuwetki i drapaczka.

Adopcja kota jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna! Preferowana jest wizyta przed adopcyjna u przyszłych opiekunów. Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Telefony zastrzeżone nie będą odbierane a adopcyjne rozmowy SMS-em nie będą prowadzone. Kontakt Aśka: 697 541 709 (po 17!) ; m.aska@wp.pl
Dane kontaktowe
Joanna
697541709
po 17!
m.aska@wp.pl
Gatunek:Koty
Rasa:dachowiec
Płeć:ona
Imię:Gunia-Oczy
Wiek:bardzo młody
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa,Otwock
Data dodania:13.05.2018
Termin ważności:30 dni (do 12.06.2018)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:tak
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:bez wypuszczania
Dzieci:starsze dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik JM2543610
statystyka
Dzisiaj: 23.05.2018 (Wednesday), 20:56:23 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Stronę wykonał: Jacek Pazera