PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 85 / ID: 191713)

Madzia - najmilsza przyjaciółka dla opiekunów

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 14.04.2019, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
Madzia to młoda, 2-letnia tygrysiczka szukająca domu, w którym będzie kochaną jedynaczką. Aktualnie przebywa w domu tymczasowym, gdzie toleruje obecność innych kotów i psów, ale nie przepada za ich towarzystwem. Będzie szczęśliwa, mając dom i opiekunów tylko dla siebie.
Madzia jest miłą, oswojoną koteczką. Jest spokojna, grzeczna, choć jak każdy młody kot lubi się też pobawić. Lubi głaskanie, ale nie przepada za noszeniem na rękach i trzymaniem na kolanach. Gdy ma dość pieszczot, po prostu odchodzi, nie przejawia agresji, jest łagodna.
Jest śmiała, raczej nie boi się obcych osób. Jest łatwa w obsłudze, ale nie jest typem pluszaka dla małych dzieci. Szuka domu z dorosłymi opiekunami.
Madzia przeszła pełną obsługę weterynaryjną, jest odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana, ma zrobione testy, nie jest nosicielką wirusów FeLV/FIV. Wzorowo korzysta z kuwety.
Kotka szuka domu w bloku bez możliwości wypuszczania. Doradzimy, jak zadbać o zabezpieczenie balkonu/okien. Nie oddajemy kotów do domów z ogrodem.
Madzia jest w małej miejscowości, ale zapewnimy dowóz do Krakowa lub Warszawy.
Proszę o kontakt telefoniczny, 698 427 893.
Dane kontaktowe
698427893
Gatunek:Koty
Rasa:
Płeć:ona
Imię:
Wiek:młody
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:13.02.2019
Termin ważności:60 dni (do 14.04.2019)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:tak
Wypuszczanie:bez wypuszczania
Dzieci:starsze dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik GrażynaW.
statystyka
Dzisiaj: 24.04.2019 (Wednesday), 01:14:41 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera