PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 18 / ID: 207402)

Maciej czeka na dom

MACIEJ
URODZONY: ok 2010
ODROBACZENIE: tak,
SZCZEPIENIE: tak,
KASTRACJA: tak
Maciej trafił do fundacji po tym jak jego opiekunka nie mogła z powodów zdrowotnych zajmować się nim dłużej. Kocurek przebywa w domu tymczasowym, który chętnie pokaże i przekaże jak się Maciejem zajmować.
Maciej to fantastyczny koci senior. O jego rutynie dnia śpiewał słynny raper "pić, jeść, spać" ;) Spać oczywiście na kolanach opiekuna, możliwe jak najdłużej, koniecznie głośno mrucząc.
Maciej czasem w porywie szaleństwa, pobiegnie za wędką albo pogoni kocich współlokatorów, których zresztą toleruje w całości i nie przejmuje się ich obecnością, ale są to wydarzenia sporadyczne ;)
Maciej jest pod stałą opieką weterynarza, przyjmuje leki, osoby chętne do adopcji otrzymają wsparcie w nauce opieki nad Maciejem .
Szukamy dla Macieja niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy go najlepsza opieką.
UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Pobierz ankietę adopcyjną (link: http://www.stawiamynalapy.pl/wp-content/uploads/2020/05/Ankieta_Adopcyjna_SnL_form.pdf?fbclid=IwAR1NQp2gsvpYwpFmqA4cYovReHomBvsILMvuRD-rowlP3qVCwrroQoF3aeQ), zapisz ją dysku komputera, otwórz w programie Adobe Reader, a następnie wypełnij, zapisz i wyślij do nas na adres e-mail podany w ogłoszeniu kota, którego chcesz adoptować. Poczekaj na kontakt z naszej strony - zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
Dane kontaktowe
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta - adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)
Gatunek:Koty
Rasa:dachowiec
Płeć:on
Imię:Maciej
Wiek:dorosły
Województwo:małopolskie
Miasto:Kraków
Data dodania:19.05.2020
Termin ważności:60 dni (do 18.07.2020)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:bez wypuszczania
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik mahob
statystyka
Dzisiaj: 05.06.2020 (Friday), 06:21:00 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera