PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 148 / ID: 218262)

MYSZKA - malutka, delikatna, wrażliwa sunia prosi o dom!

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 17.09.2021, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
Myszka - cudowna sunia po przejściach szuka spokojnego i odpowiedzialnego domu

Myszka to około 3 letnia, niewielka ok 6 kg sunia która została bestialsko skatowana. Cudem uniknęła śmierci Obecnie przebywa w domu tymczasowym gdzie małymi kroczkami dochodzi do siebie.

Myszka żyje w zgodzie z innymi psami, dobrze czuje się w ich towarzystwie. Akceptuje koty. Jest bardzo mądra, szybko się uczy. Niestety cierpienia które ją spotkały ze strony człowieka utrudniają jej nawiązywanie relacji z nowymi osobami a okres adaptacji w nowym domu może potrwać jakiś czas. Nowy opiekun powinien być osobą cierpliwą, spokojną i opanowaną, gdyż sunia boi się gwałtownych ruchów. Jest pieskiem czystym. Załatwia się na zewnątrz. Lubi krótkie spacery i chętnie wraca do domu. Jest pieszczochem i bardzo grzecznym pieskiem. Myszka szuka osoby, której mogłaby zaufać i obdarzyć ją bezgraniczną miłością.

Myszka przebywa we Wrocławiu.
Kontakt w sprawie adopcji 513 081 478

Procedura adopcyjna obejmuje: wypełnienie ankiety przed adopcyjnej, wizytę przed i po adopcyjną oraz podpisanie umowy adopcji. Nie wydajemy psiaków do mieszkania na dworze, w kojcu, budzie, na łańcuchu, w szopach itp.
Dane kontaktowe
692347958
Gatunek:Króliki
Rasa:mieszaniec
Płeć:ona
Imię:myszka
Wiek:dorosły
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:19.07.2021
Termin ważności:60 dni (do 17.09.2021)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:bez wypuszczania
Dzieci:starsze dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik _beatka_
statystyka
Dzisiaj: 21.05.2022 (Saturday), 07:58:00 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera