PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 383 / ID: 212682)

MAFIN - duży, wesoły, świetny pies szuka dobrego domu

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 17.02.2021, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
Mafin został znaleziony porzucony, bardzo wygłodzony w środku lasu... Widać zaczęły się już przedwakacyjne porządki i pies przestał pasować do poprzedniej rodziny:( Jakie było nasze zdziwienie, kiedy okazało się, że pies ma zarejestrowany czip i jego właściciele znajdują się w bazie. Niestety, nasza radość trwała bardzo krótko. Okazało się, że Mafinek jako szczeniak został adoptowany, a potem oddany w dobre ręce... I to te ręce psa wywiozły do lasu i porzuciły. Wiedziałyśmy już, że trzeba znaleźć Mafinkowi nowy, kochający dom. Mafin to duży pies o ogromnym sercu, bardzo wpatrzony w człowieka, typ łagodnego olbrzyma. Charakter ma bardziej molosa. Kocha ludzi, dzieci, dogaduje się z suniami. Bardzo szybko się uczy, jest niezwykle mądrym psem, potrafi siadać i podawać łapkę na komendę. Mafin ma ok. 6 lat. Obecnie Mafin waży ok. 40 kg i docelowo powinien jeszcze trochę przytyć. Psiak jest bardzo silny, a przy tym zachowuje się jak rozbrykany, nieokrzesany szczeniak, dlatego szukamy dla niego osoby, która będzie potrafiła ogarnąć dużego psa. Mafin świetnie sprawdziłby się na szkoleniu z posłuszeństwa albo u aktywnego opiekuna, bo bardzo lubi ruch i zabawy na świeżym powietrzu.
Obecnie Mafin mieszka w hoteliku pod Warszawą i czeka na adopcję. Mafin jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony i ma czip.

Kontakt w sprawie adopcji: 692 347 958

Obowiązuje ankieta, wizyta przed adopcyjna, podpisanie umowy adopcji psa. Psy wydajemy tylko do mieszkania z człowiekiem w domu lub mieszkaniu, nigdy do budy, kojca bądź na łańcuch. Zastrzegamy sobie prawo wyboru najlepszego domu dla psa.
Dane kontaktowe
692347958
Gatunek:Gady
Rasa:mieszaniec
Płeć:on
Imię:MAFIN
Wiek:dorosły
Województwo:wielkopolskie
Miasto:Poznań
Data dodania:19.12.2020
Termin ważności:60 dni (do 17.02.2021)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:bez wypuszczania
Dzieci:starsze dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik Ewa_29
statystyka
Dzisiaj: 02.07.2022 (Saturday), 09:20:27 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera