PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 70 / ID: 205189)

Luksusowa Whisky (bo naprawdę cudowna) :)

Whisky to śliczna suczka średniej wielkości, trochę w typie owczarka niemieckiego, ważąca ok. 25kg. Do schroniska trafiła po tym, jak jej dotychczasowemu opiekunowi "zmieniła się sytuacja życiowa" i nikt z rodziny nie mógł się nią zająć...

Whisky przez trzy długie miesiące wychodziła z budy tylko po to, aby zjeść i załatwić fizjologiczne potrzeby, a z ludźmi nie chciała mieć nic wspólnego. Jednak po pewnym czasie chyba wreszcie zatęskniła za człowiekiem, bo małymi kroczkami otwierała się coraz bardziej - najpierw nieśmiało nadstawiała się do głaskania przez kraty kojca, potem na widok zbliżających się ludzi zaczęła nieśmiało merdać ogonkiem aż w końcu możemy powiedzieć, że zmieniła się diametralnie i nie przypomina już tej zalęknionej, zestresowanej Whisky, która do nas przyjechała :)

Teraz sunia jest spragniona kontaktu z człowiekiem, otwarta i radosna a przy tym bardzo delikatna, nie nachalna, nie narzuca się a za smakołyki jest w tanie zrobić dosłownie wszystko :) Bardzo ładnie chodzi na smyczy i uwielbia spacery, podczas których wszystko wydaje się jej nowe i ciekawe - uwielbia towarzyszyć człowiekowi w wędrówkach po lesie, jest łagodna, kochana, serdeczna i ujmująca. Dobrze rozumie się z innymi psami, jest koleżeńską suczką :)

Whisky przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna. Do najlepszego domu dowieziemy ją wszędzie, natomiast na pewno nie wydamy jej na łańcuch ani do kojca.

(rok ur. ok. 2011)
Dane kontaktowe
606 507 829
Gatunek:Psy
Rasa:mieszaniec
Płeć:ona
Imię:Whisky
Wiek:dorosły
Województwo:warmińsko-mazurskie
Miasto:Olsztyn
Data dodania:19.02.2020
Termin ważności:60 dni (do 19.04.2020)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik Beania
statystyka
Dzisiaj: 09.04.2020 (Thursday), 05:55:01 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera