PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 8,533 / ID: 107899)

Lucky to psi bohater - cudem uniknął śmierci z rąk brutalnego człowieka.

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 24.06.2019, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
Maleńki, młody, śliczny- cóż mógł zawinić człowiekowi? Czy człowiekiem można nazwać kogoś kto tego malucha prawie zabił? Nieprzytomny Lucky leżał w rowie i czekał na swój koniec.. czekał i czekał, a ludzie przejeżdżali obok.. "aaaaa leży w rowie, to już po nim.. " - tyle słyszał nasz maluszek gdzieś tam z tyłu w obolałej głowie.. A główka bolała, oj bolała.. oj bolała!!

Lucky został uderzony tępym narzędziem, pękła mu czaszka, stracił przytomność.. kochany pańcio rzucił pupila do rowu, wytarł ręce i pozbył się problemu.. "Problem" miał jednak dużą wolę walki w małym ciałku i szczęście w nieszczęściu, że jeden z przechodniów zareagował.. i nie przeszedł obojętnie- a zabrał małego do weterynarza- dobrego człowieka, który naszego robaczka odratował!

Lucky jest młodziutki, może mieć około 6 lat.. nie wiadomo jeszcze dokładnie jakie skutki miał "wypadek", któremu uległ..

Lucky miał kilka ataków padaczkowych - lekarz weteynarii orzekł, że są one wynikiem odniesionych urazów :( Wiemy, jak ciężko jest znaleźć takim psiakom dom, ale przecież wystarczy rano, przy śniadanku podać Lakiemu tabletkę, i będzie mógł normalnie, bez strachu funkcjonować.

Myślicie, że Lucky jest zadowolony ze swojego życia? Że tego się po nim spodziewał? Wychowany przez kogoś kto go nie kochał, nie szanował, ledwo uszedł z życiem - człowiek by się załamał, ale nie nasz mały bohater.

Radośnie i cierpliwie czeka na troskliwego człowieka, który doprowadzi go do równowagi psychicznej i chociaż spróbuje wyleczyć...

Psiaczek przebywa w przytulisku w Busku-Zdroju ale chętnie dowieziemy go do nowego domu.
Kontakt wyłącznie telefoniczny pod numer 601 245 643 w godzinach 16-21 od pn-pt, w weekendy od 10-21. Nie odpowiadamy na smsy.


Zachęcamy również do obejrzenia nagrania programu KUNDEL BURY i KOCURY o naszym przytulisku: http://krakow.tvp.pl/26410266/odcinek-14
Dane kontaktowe
Fundacja Opieki Nad Zwierzętami Bezdomnymi PRZYTULISKO w Busku-Zdroju
Kontakt wyłącznie telefoniczny pod numer 601 245 643 w godzinach 16-21 od pn-pt, w weekendy od 10-21. Nie odpowiadamy na smsy.
Gatunek:Psy
Rasa:Kundelek
Płeć:on
Imię:Lucky
Wiek:dorosły
Województwo:dolnośląskie
Miasto:Wrocław
Data dodania:25.04.2019
Termin ważności:60 dni (do 24.06.2019)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:wypuszczany do ogródka
Dzieci:starsze dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik AsiaBusko
statystyka
Dzisiaj: 10.12.2019 (Tuesday), 00:00:06 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera