PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 150 / ID: 203106)

Leśna - kotka szuka kochającego domu! Fundacja Agapeanimali

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 02.01.2020, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
Leśna została znaleziona w środku lasu, na terenie opustoszałego pola namiotowego. Wokół nie było żywej duszy, a kotka, głodna i wycieńczona, z ropiejącym nosem i zapaleniem gardła, siedziała bez ruchu na ławce. Dzięki determinacji wrażliwych ludzi biedaczka trafiła do weterynarza, a następnie pod opiekę Fundacji, w ręce kochającego domu tymczasowego. Trochę czasu zabrało nam rozprawienie się z pasożytami i ustabilizowanie zdrowia naszej kociej seniorki. Aktualnie Leśna z każdym dniem rozkwita na kolanach swojej tymczasowej opiekunki i z nadzieją wygląda równie kochającego domu stałego.

Charakter
Zapewne z uwagi na fakt, iż Leśna jest bardziej starszą aniżeli młodszą panią, zachowuje się raczej dystyngowanie. Nie szaleje i nie zaczepia innych kotów, dużo śpi i zawsze ma ochotę coś przekąsić. Być może jej nienasycony głód jest następstwem tego, w jakim stanie została znaleziona. W relacjach z innymi zwierzętami jest zachowawcza, ewidentnie do szczęścia bardziej potrzeba jej człowieka, niż psa i kotów, z którymi dzieli dom, chociaż nie ma nic przeciwko ich obecności. Leśna uwielbia pieszczoty - mogłaby oddawać się im dosłownie godzinami. Idealnym miejscem dla naszej starszej kici byłby spokojny dom, wyposażony w pełne miseczki, miękkie kocyki oraz oczywiście ręce do głaskania :)

Data urodzenia: 2008
Odrobaczenie/odpchlenie: TAK
Szczepienie: NIE
Kastracja: TAK
Do domu z kotami: TAK
Do domu z psami: raczej TAK (spokojnymi)
Do domu z dziećmi: TAK (ze starszymi)
Miejsce pobytu: Poznań

Kot jest podopiecznym Fundacji AGAPEANIMALI.
Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją naszego Agapka - prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf_G0u43-tK2ABjKfZkM43lv2zNkfBh_1v1naGzUMx8AdkxYw/viewform.
Jeśli chcesz porozmawiać na temat możliwości adopcyjnych oraz uzyskać więcej informacji o naszych podopiecznych, prosimy o kontakt pod numerem 600 227 344.
Nasz telefon czynny jest od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do 20.00, w soboty od 10:00 do 16:00. W razie, gdybyśmy nie odebrali - prosimy o pozostawienie wiadomości, na pewno oddzwonimy.

Wszyscy nasi podopieczni czekają na pełne miłości, odpowiedzialne i dobre domy.
Na naszej stronie www.agapeanimali.org - znajdziesz więcej zdjęć, a także inne koty czekające na adopcję.
Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego - przekaż nam 1% podatku !
Dane kontaktowe
tel. 600227344
e-mail: adopcje@agapeanimali.org
Gatunek:Koty
Rasa:
Płeć:ona
Imię:Leśna
Wiek:dorosły
Województwo:wielkopolskie
Miasto:Poznań
Data dodania:03.12.2019
Termin ważności:30 dni (do 02.01.2020)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:tak
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik anna_klimowicz
statystyka
Dzisiaj: 02.07.2020 (Thursday), 21:59:50 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera