PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 110 / ID: 205465)

Leo i Lutek czekają na dom

LEO I LUTEK
ur. czerwiec 2019
odrobaczanie: tak
szczepienie: tak
kastracja: tak
Leo i Lutek trafili do nas z Czułowa, gdzie któregoś dnia pojawili się znikąd u pewnej Pani. Kociaki miały koci katar i robaczycę, wymagały więc pomocy weterynaryjnej, a w dodatku były całkiem oswojone... I tak Leo i Lutek trafili pod naszą opiekę.
Początkiem grudnia trafili do domu tymczasowego, gdzie z miejsca się zadomowili. Uwielbiają się bawić - najbardziej lubią wędki i wszelkie kulki, z którymi biegają po mieszkaniu, niczym zawodowi piłkarze Chętnie towarzyszą swojemu opiekunowi we wszystkich domowych czynnościach, uwielbiają też być głaskani - od razu zaczynają wtedy głośno mruczeć i dopominać się o więcej. Jak na kociaki są też naprawdę grzeczni i ułożeni
Leo i Lutek są ze sobą bardzo zżyci i wszystko robią razem, w związku z czym szukamy dla nich domu wyłącznie w dwupaku.
Kociaki nie grymaszą przy miseczkach - zjadają z chęcią zarówno mokrą, jak i suchą karmę, bezbłędnie korzystają też z kuwetki.
Szukamy dla Leo i Lutka domu niewychodzącego (z zabezpieczonymi najczęściej otwieranymi oknami i balkonem - jeśli jest), który otoczy ich opieką i miłością, której obaj tak bardzo potrzebują.

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Pobierz ankietę adopcyjną (link: http://www.stawiamynalapy.pl/wp-content/uploads/2020/05/Ankieta_Adopcyjna_SnL_form.pdf?fbclid=IwAR1NQp2gsvpYwpFmqA4cYovReHomBvsILMvuRD-rowlP3qVCwrroQoF3aeQ), zapisz ją dysku komputera, otwórz w programie Adobe Reader, a następnie wypełnij, zapisz i wyślij do nas na adres e-mail podany w ogłoszeniu kota, którego chcesz adoptować. Poczekaj na kontakt z naszej strony - zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
Dane kontaktowe
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Teresa - teresa.borzecka@stawiamynalapy.pl; tel. 691 649 992 (poniedziałek-piątek godz. 17-21 lub sobota godz. 12-21)
Gatunek:Koty
Rasa:dachowiec
Płeć:on
Imię:Leo i Lutek
Wiek:młody
Województwo:małopolskie
Miasto:Kraków
Data dodania:11.05.2020
Termin ważności:60 dni (do 10.07.2020)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:bez wypuszczania
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik mahob
statystyka
Dzisiaj: 25.05.2020 (Monday), 22:24:59 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera