PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 28 / ID: 207468)

Łazik kot dla koneserów

Łazik szuka swoich ludzi, którzy pozwolą mu być sobą. Kocur prawdopodobnie do tej pory wiódł życie wiejskiego wędrownika. Nie wiemy czy był wtedy szczęśliwy. Co prawda mógł chodzić własnymi ścieżkami, ale czy brak dachu nad głową i stado pcheł było tego warte? Na jednej ze swoich przechadzek został poważnie potrącony przez samochód. Łazik został znaleziony na środku drogi. Przypadek sprawił, że kolejne auto nie zakończyło jego życia.
Obecnie kocur prawie doszedł do zdrowia. Pozostała u niego lekka niepełnosprawność - podczas chodzenia trochę ciągnie tylną łapę. Zdarza się, że traci równowagę. Z tego powodu nie może być kotem wolno żyjącym.
Łazik jest kocurem w sile wieku (około 2 lat). Jest bardzo spokojny. Lubi wygrzewać się na słońcu, obserwować codzienne ludzkie życie. Nie jest typem miziaka. Jednak coraz bardziej otwiera się na ludzi. Nie przepada za kotami.
Łazik jest wykastrowany. Jest wolny od FIV i Felv. Obecnie przebywa w domu tymczasowym w Głogowie (woj. dolnośląskie). Obowiązuje procedura adopcyjna.
Dane kontaktowe
Jeśli Łazik wydaje się kotem idealnym dla Ciebie zadzwoń tel. 607 185 660
Gatunek:Koty
Rasa:
Płeć:on
Imię:Łazik
Wiek:dorosły
Województwo:dolnośląskie
Miasto:Głogów
Data dodania:29.05.2020
Termin ważności:60 dni (do 28.07.2020)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik anaka114
statystyka
Dzisiaj: 05.06.2020 (Friday), 06:00:46 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera