PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 95 / ID: 177732)

LUNES - pies na 102!

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 21.06.2018, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
LUNES - uroczy pies w typie owczarka. Ma 4 lata, waży ok. 25 kg i potrafi chwycić za serce. W pierwszym kontakcie nieśmiały, zdystansowany. Kiedy otworzy się przed opiekunem, daje się poznać jako pełen pozytywnej energii pieszczoch. Lunes jest niezwykły. Uwielbia głaskanie i bliskość człowieka. Z radością dziamie smaki i zabawki. Z upodobaniem odpoczywa na kanapie. Kocha spacery, a że jest psem żywiołowym, zdecydowanie potrzebuje codziennej, solidnej dawki ruchu. Świetnie dogaduje się z suczkami. Jest wobec nich uległy i "szarmancki" ;-), ale i z miłym, niewielkim samcem potrafi się porozumieć. Idealny domownik. Bez problemów zostaje sam, a pod nieobecność opiekunów zachowuje się bez zarzutu. Nie hałasuje, nie niszczy, doskonale wie do czego służą spacery, więc brudzenie w domu to temat mu obcy. Uroczy, pełen wdzięku, piękny i bystry. Szybko się uczy i dostosowuje się do zasad panujących w domu. Bez problemów podróżuje samochodem. Odnajdzie się zarówno w bloku (najlepiej położonym w spokojnej, oddalonej od centrum miasta okolicy), jak i w domu z ogrodem, najlepiej w towarzystwie miłej, psiej koleżanki. Akceptuje koty. Szuka domu bez małych dzieci, których naturalna żywiołowość byłaby dla niego zbyt dużym wyzwaniem. Fajny, mądry, miły. Nic, tylko kochać!
Lunes mieszka w domu tymczasowym w Rzepinie (woj. lubuskie). Obowiązują procedury adopcyjne (ankieta, wizyta, umowa).
Telefon fundacyjny odbierany jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. W pozostałe dni i godziny prosimy o kontakt mailowy.
Dane kontaktowe
Tel. 724425008
Mail: zwierzecapolana@gmail.com
Gatunek:Psy
Rasa:Kundelek
Płeć:on
Imię:LUNES
Wiek:dorosły
Województwo:zachodniopomorskie
Miasto:Szczecin
Data dodania:14.06.2018
Termin ważności:7 dni (do 21.06.2018)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:tak
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:starsze dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik zwierzecapolana
statystyka
Dzisiaj: 24.03.2019 (Sunday), 21:09:07 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera