PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 65 / ID: 184777)

LONDI - bystra, śmieszna, energiczna i do tego taka śliczna!

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 04.11.2018, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
Przed Państwem: kochana Londi!

Sunia ma niespełna sześć lat. Waży około 20 kilogramów. Jest łagodnym, spokojnym psem i kocha spędzać czas z ludźmi. Uwielbia bawić się z dziećmi, sprawia jej to dużą radość. Bardzo chciałaby znaleźć kogoś kto ją doceni i zrozumie to ,że często potrzebuje bliskości człowieka i jest niezwykłą pieszczochą. :) Szybko się przywiązuje, jest cierpliwa i delikatna. Potrafi być bardzo wdzięczna za dobro jakie okazuje jej człowiek. Bez problemu odnajdzie się zarówno w domu z ogrodem, jak i w mieszkaniu. Bardzo radosna i kontaktowa. Jest jedna rzecz którą musisz wiedzieć, że nie przepada za małymi zwierzakami( zdarza się, że goni ptaszki albo koty), więc najlepiej byłoby gdyby była jedynaczką. Jeżeli zdecydujesz się pokochać Londi, będzie starać się ze wszystkich sił aby nie zawieść twojej miłości. Sunia jest zjawiskowa, czuła i wspaniale dostosowuje się do zastanych warunków. Przyjdź i się przekonaj. :)


Obecnie przebywa w hotelu koło Raciborza. Telefon fundacyjny odbierany jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9- 17. W pozostałe dni i godziny prośba o kontakt e-mail.
Dane kontaktowe
Fundacja Zwierzęca Polana
tel. 724425008
zwierzecapolana@gmail.com
Gatunek:Psy
Rasa:kundelek
Płeć:ona
Imię:LONDI
Wiek:dorosły
Województwo:małopolskie
Miasto:Kraków
Data dodania:21.10.2018
Termin ważności:14 dni (do 04.11.2018)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik zwierzecapolana
statystyka
Dzisiaj: 22.04.2019 (Monday), 11:05:11 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera