PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 69 / ID: 204433)

ŁATEK - nieśmiały, delikatny, kochany psiak do adopcji

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 24.03.2020, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
JESTEM PIĘKNY INACZEJ-NIE MAM SIERŚCI NA GŁOWIE I ŁAPKACH...BO BYŁEM W PIEKLE... :(
ŁATEK - NIEŚMIAŁY, MAŁY, DELIKATNY PSIAK PO TRAUMATYCZNYCH PRZEŻYCIACH SZUKA DOMKU!
Łatek został odebrany z gospodarstwa chorego psychicznie mężczyzny- mieszkał w zamkniętym chlewie z ponad 60-ma psami....W swoich odchodach, w ciągłej walce o przetrwanie... :(
Jest psiakiem nieśmiałym i delikatnym. To taka krucha skrzywdzona istotka wdzięczna za najdrobniejszy gest.Jest łagodny, przyjazny i niekonfliktowy.
Potrzebuje chwili czasu, żeby zaufać nowym osobom, żeby przekonał się że nikt nie chce go skrzywdzić. Za to jak już zaufa to jest cudownym, przekochanym, normalnym psem, uwielbiającym kontakt z opiekunem :)
Łatek mieszka obecnie w domowym hoteliku pod Warszawą. Psiak jest świetnie zsocjalizowany z innymi psami, uwielbia ich towarzystwo i dobrze czułby się w domu z innym przedstawicielem swojego gatunku :)
Łatek jest psem wyjątkowym także ze względu na swój oryginalny wygląd. Po interwencji został przebadany ponieważ na głowie nie miał sierści. Okazało się, że psiak jest zdrowy, taka ma po prostu urodę. Można więc powiedzieć że jest w typie grzywacza chińskiego ;)
Łatuś jest niewielki, drobny, waży ok 9 kg, ma wymiary kompaktowe i nakolankowe :)
To fantastyczny psiak, który ze względu na swoją nieśmiałość i wyjątkowy wygląd już dość długo szuka domu. Psiak idealnie odnalazłby się w domu z ogrodem, u spokojnej rodziny. Obecnie ma ok. 3 lat.
Do nowego domu zostanie wydany z czipem, zaszczepiony i odrobaczony.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Kontakt w sprawie adopcji 601 925 696

Obowiązuje ankieta, wizyta przedadopcyjna, podpisanie umowy adopcji psa. Psy wydajemy tylko do mieszkania z człowiekiem w domu lub mieszkaniu, nigdy do budy bądź na łańcuch. Zastrzegamy sobie prawo wyboru najlepszego domu dla psa
Dane kontaktowe
692347958
Gatunek:Psy
Rasa:mieszaniec
Płeć:on
Imię:Łatek
Wiek:dorosły
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:24.01.2020
Termin ważności:60 dni (do 24.03.2020)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:bez wypuszczania
Dzieci:starsze dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik _beatka_
statystyka
Dzisiaj: 27.09.2020 (Sunday), 19:04:28 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera