PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 303 / ID: 162190)

Koszatniczki z interwencji szukają domów!

Koszatniczki zostały odebrane od kobiety, która dopuściła do zrodzenia się ponad 200 koszatniczek z jednej parki. Zwierzęta przebywały w fatalnych warunkach. Stąd też na wstępie musimy uczulić, że nasze koszatniczki w wyniku chowu wsobnego mogą borykać się z różnymi problemami zdrowotnymi. Niestety przy tak ogromnym stadzie nie jesteśmy w stanie zaobserwować wszystkiego.
Aktualnie domów szuka kilkadziesiąt samców oraz samic. Głównie są to koszatniczki dorosłe, niektóre z urazami (postrzępione uszy, brak części ogona itp.). Mamy również około 20 koszatniczek ponad 1,5 miesięcznych, które do adopcji zostaną wydane dopiero po osiągnięciu stosownej wagi. Znajdą się u nas osobniki ciekawskie i towarzyskie, nastawione na człowieka, ale także te bardziej wycofane, które dopiero uczą się normalnego kontaktu z człowiekiem. Wszystkie czekają na domy pełne miłości, które wynagrodzą im dotychczasowe cierpienia.
Koszatniczki to zwierzęta stadne, NIE MA więc możliwości adopcji koszatniczki, która miałaby być jedynakiem.
Obowiązuje procedura adopcyjna.
Szukamy domów w całej Polsce. Obecnie nasze koszatniczki przebywają w Domach Tymczasowych m.in. w okolicy Góry na Dolnym Śląsku, w Gdańsku, w Poznaniu, w Toruniu, we Wrocławiu czy w Warszawie. Możliwy jest transport zwierzaków do nowych domów.
Dane kontaktowe
Kontakt w sprawie adopcji:
Jagoda: 536 429 811
Ania: 662 237 281
Gatunek:Gryzonie
Rasa:
Płeć:ona i on
Imię:
Wiek:młody
Województwo:wielkopolskie
Miasto:Poznań
Data dodania:18.01.2018
Termin ważności:14 dni (do 01.02.2018)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:-
Szczepienie:-
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik anaka114
statystyka
Dzisiaj: 20.01.2018 (Saturday), 17:16:41 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Stronę wykonał: Jacek Pazera