PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 808 / ID: 218999)

Kompaktowy Stefan szuka domu!

Jestem Stefanek co lubi spacerki.
Problem ze mną jest niewielki.
Mówią, że jestem kompaktowy.
Czy podarujesz mi domek nowy?

Stefan nie miał łatwego życia, całe dnie ganiał po wsi w poszukiwaniu jedzenia, bo jego były pan od świtu do późnej nocy był nieobecny w domu. Jego wiernym towarzyszem była sunia Pucia. Wolontariuszka wypatrzyła błąkające się psy z okna pociągu, dotarła na plac budowy po którym ganiały, a potem do właściciela który zrzekł się psów. Psiaki trafiły do wspólnego DT pod Warszawę, jednak ich szczekanie przeszkadzało sąsiadom z działek. Tymczasowo zamieszkały w hoteliku, gdzie czekają na DS i długoterminowe DT (również rozdzielnie).

Stefan to uroczy, nieduży ok. 4-5-letni psiak. Jest bardzo towarzyskim i ufnym psem, uwielbia pieszczoty. Jest spokojny i na dworze dogaduje się z innymi psami. Na smyczy radzi sobie całkiem dobrze, jak na psa który dotychczas biegał samopas po wsi. Zdarza mu się ciągnąć, ale zdecydowanie rzadziej niż Puci Wobec dzieci jest przyjazny, lubi być głaskany, jest niezwykle pogodny. Przy misce nie dopuści innego psa do swojego jedzonka.

Stefan mieszka ze swoja towarzyszką Pucią, z którą jest od samego początku i są bardzo zżyci. Niestety we dwoje się nakręcają i potrafią obszczekiwać przechodniów i jadące pojazdy, w pojedynkę w tej kwestii powinna nastąpić poprawa.

Stefan jest pieskiem przed kolana, o kompaktowej budowie ciała. Ma aktualną profilaktykę, jest zachipowany, a przed nim już tylko kastracja.

Stefan czeka na troskliwego opiekuna!

Stefan obecnie przebywa w hoteliku pod Warszawą, szuka zarówno DS jak i długoterminowego domu tymczasowego.

Chcemy znaleźć Stefanowi dom najlepszy z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Zastrzegamy sobie prawo wyboru domu. Nie decyduje kolejność zgłoszeń.

NIE WYDAJEMY PSÓW DO BUDY I NA ŁAŃCUCH!

Adoptując psa bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Psa nigdy nie można porzucić. Żaden wyjazd, kłótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa.

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizytę przed i po adopcyjną oraz kastracja w odpowiednim wieku.
Dane kontaktowe
telefon kontaktowy: 607288895
Gatunek:Psy
Rasa:kundelek
Płeć:on
Imię:Stefan
Wiek:młody
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:21.01.2022
Termin ważności:7 dni (do 28.01.2022)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik piesnazakrecie
statystyka
Dzisiaj: 26.01.2022 (Wednesday), 18:10:30 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera