PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 17 / ID: 178996)

Kocur Ivo koci ideał czeka na kochający dom!

Ivo cudny kocurek szuka domu na zawsze! Ivo jest kotem o nienagannej urodzie - pełen gracji, zwinny, cały czarny z kilkoma białymi włoskami na piersi. Jego złoto-zielone oczy zahipnotyzują każdego, a miłość jaką potrafi obdarzyć skradnie serce wielu.
Ivo początkowo boi się obcych, ale dosyć szybko przekonuje się do człowieka, żeby po tym zaczepiać co chwilę i domagać się głasków. Często staje na tylnych łapkach i opierając się o człowieka, próbuje dosięgnąć jego twarzy, żeby rozdawać całuski. Kocurek jest bardzo energiczny, dobrze odnalazłby się w domu z innymi kotami, z którymi mógłby się bawić. Ivo niestety nie akceptuje kotów, które są lękliwe wobec niego, więc towarzystwo musiałoby być równie aktywne i śmiałe, jak on.
Ivo jest mozieńcem , ma około 1 roku.
Szczepienie, odrobaczenie i kastracja - tak
Stosunek do innych kotów - pozytywny, ale tylko wobec aktywnych i śmiałych kotów.
Do domu z dziećmi - tak, ale starszymi, Ivo okazuje przyjemność często poprzez delikatne podgryzanie człowieka, co może przestraszyć dziecko.

KONTAKT : adopcje.animalia@gmail.com
https://www.facebook.com/FundacjaAnimalia/


Zanim zaadoptujesz przemyśl swoją decyzję - opieka nad kotem to zobowiązanie na kilkanaście lat. Zastrzegamy sobie prawo do kontroli przed i po adopcyjnej oraz do wyboru nowego opiekuna. Warunkiem adopcji będzie podpisanie umowy adopcyjnej.
Dane kontaktowe
adopcje.animalia@gmail.com
https://www.facebook.com/FundacjaAnimalia/
Gatunek:Koty
Rasa:dachowiec
Płeć:on
Imię:Ivo
Wiek:młody
Województwo:wielkopolskie
Miasto:Poznań
Data dodania:11.07.2018
Termin ważności:60 dni (do 09.09.2018)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik justin8
statystyka
Dzisiaj: 21.07.2018 (Saturday), 00:15:38 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Stronę wykonał: Jacek Pazera