PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 28 / ID: 204423)

Kochamy dzieci, koty i psy - kocięta 7 mies.

Na najlepsze domy czekają przekochane domowe kotki, filigranowa koteczka Mela i czwórka jej dzieci. Kocia mama jest słodką, zaledwie roczną, piękną, drobną brunetką o lśniącej sierści i złotych oczkach. Kociaki to pręgowane tygryski, urodziły się w domu pod koniec maja br., skończyły 7 miesięcy, przeszły obsługę wet. i szukają własnych domów. W domu tymczasowym mają dobry kontakt z psem.
Kocięta to 3 dziewczynki i braciszek. Kotki są piękniejsze niż na zdjęciach, mają sierść jak aksamit. To jeszcze podrostki, zdjęcia je postarzają i powiększają. Wśród koteczek Beza ma szaro-srebrny odcień, Karotka to piaskowa panienka o beżowym futerku, a Ptysia i kocurek Irysek mają najciemniejsze umaszczenie z grubszymi pręgami. Ptysia ma pędzelki na uszkach. Chętnie prześlę więcej zdjęć.
Kotki są niesamowicie słodkie, łagodne i wesołe. Miały szczęście, bo urodziły się w domu i wychowywały pod troskliwą opieką kociej mamy i kochających opiekunów. Nigdy nie chorowały. Ich przemiła mamusia została znaleziona już w ciąży i urodziła maluchy w domowych warunkach. Sama jest bardzo łagodna i lgnąca do ludzi i tak samo wychowała swoje kocięta. Kotki są dobrze zsocjalizowane, bardzo ufne i łagodne. Nie boją się obcych osób. Lgną do wszystkich, wpychają się na kolanka. Pięknie się bawią, są radosne i ufne. Na pewno odnalazłyby się w domu z dziećmi. Kocia mama nauczyła je korzystać z kuwety.
Kotki są wysterylizowane, odrobaczone i zaszczepione. Nie mają wirusów FeLV/FIV. Kocia mama może być jedynaczką, natomiast kociaki wspaniale nadają się na przyjaciół łagodnego kota lub psa. Mogą też znaleźć domy w dwupaczkach lub pojedynczo, jeśli nie będą pozostawiane same od rana do wieczora.
Szukamy domów w bloku, bez wypuszczania. Konieczne zabezpieczenia balkonu/okien. Doradzimy w tej kwestii.
Kocia rodzinka jest w małym mieście, ale zapewnimy przewóz do Łodzi, Warszawy, Radomia.
Proszę o kontakt telefoniczny, nie SMS. Tel. 696 267 125.
Dane kontaktowe
696267125
Gatunek:Koty
Rasa:
Płeć:ona i on
Imię:
Wiek:młody
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:24.01.2020
Termin ważności:60 dni (do 24.03.2020)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:tak
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:bez wypuszczania
Dzieci:starsze dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik GrażynaW.
statystyka
Dzisiaj: 18.02.2020 (Tuesday), 19:36:38 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera