PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 309 / ID: 197020)

Kasztanek-malutki, czarny piesek do adopcji!

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 02.11.2019, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
Kasztanek 5 lat spędził w zimnej budzie w schronisku. Aktualnie znajduje się pod opieką fundacji. Kasztanek to 200% cukru w cukrze. Psiak przekochany i przegrzeczny. Uwielbia przytulanie i pieszczoty. Jest bardzo wpatrzony w opiekuna. Ma za sobą nieciekawą przeszłość i wiele lat za kratami. Ze schroniska został wydany do adopcji, z której wrócił po tygodniu, gdyż bronił na spacerach swojej pani przed innymi psami. W hoteliku nie ma podobnych zapędów. Może wie, że nie ma nic swojego do bronienia? A może wie, czym to grozi? Kasztanek ma ok 7 lat i waży ok 9 kg. Kasztanek ma skłonność do pokonywania wszelkich ogrodzeń i udawania się na piesze wycieczki. Szukamy mu więc nie domu z ogrodem, a mieszkania w bloku. Kogoś odpowiedzialnego i cierpliwego. Kogoś, kto go pokocha, zrozumie, da czas. Da siebie, obieca i dotrzyma słowa. Kogoś na dobre i na złe. Jego małe zdradzone serduszko nie może więcej cierpieć. Szukamy najlepszego domu! Przyjaźnie nastawiony do innych psów w hotelu. Kasztanek jest raczej zdrowym ok 5-6 letnim psem, który ma niedoczynność tarczycy (być może przejściową) oraz przepuklinę pępkową bez konieczności operowania. Kasztanek posiada aktualne szczepienia i jest wykastrowany.

Urodzony: 2012
W schronisku od: 2013

tel. 697 703 922
e-mail: funduszmigotkowy@gmail.com
https://piesdoadopcji.pl/pies/kasztanek/
https://www.funduszmigotkowy.org/do-adopcji
Dane kontaktowe
funduszmigotkowy@gmail.com
tel. 697 703 922
Gatunek:Psy
Rasa:Pinczer
Płeć:on
Imię:Kasztanek
Wiek:dorosły
Województwo:śląskie
Miasto:Częstochowa
Data dodania:03.09.2019
Termin ważności:60 dni (do 02.11.2019)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:tak
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:bez wypuszczania
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik DominikaKościańska
statystyka
Dzisiaj: 12.11.2019 (Tuesday), 14:30:57 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera