PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 261 / ID: 213568)

KIMI - przeżył ciężkie schronisko, teraz błaga o szanse i dom!

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 30.03.2021, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
KIMI - NIE POZWÓLMY ABY SPĘDZAŁ ŻYCIE SAMOTNIE ZA KRATAMIKIMI...

Kimi trafił tu ze schroniska w WOJTYSZKACH :( Ciężko nam zgadywać jakie musiał mieć życie wcześniej, ale skoro schroniskowe rytuały jak karmienie czy sprzątanie, są dla niego świetną atrakcją i możliwością spędzenia czasu z człowiekiem to chyba nie za dużo wcześniej poświęcano mu uwagi...
Każde podrapanie za uchem traktuje jako największą nagrodę... Kimi jest pozytywny i naładowany dobrymi emocjami. Chce współpracować, chociaż póki co nie bardzo wie co ma robić, bo do tej pory ludzie raczej nie poświęcili wiele czasu na jego wychowanie. Po wyjściu z kojca interesowało go wszystko wokół, ciężko się dziwić skoro na co dzień widzi tylko kraty swojego kojca. Psiaczek nie jest duży, z lekką nadwagą :( przez zasiedzenie w schronisku. Ma około 5 lat. W boksie mieszka z innymi psami. Jest po kastracji.

Kontakt w sprawie adopcji 609 212 748
Pies przebywa w schronisku w woj. łódzkim

Obowiązuje ankieta, wizyta przed adopcyjna, podpisanie umowy adopcji psa. Psy wydajemy tylko do mieszkania z człowiekiem w domu lub mieszkaniu, nigdy do budy bądź na łańcuch. Zastrzegamy sobie prawo wyboru najlepszego domu dla psa.
Dane kontaktowe
692347958
Gatunek:Gady
Rasa:mieszaniec
Płeć:on
Imię:KIMI
Wiek:dorosły
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:29.01.2021
Termin ważności:60 dni (do 30.03.2021)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:bez wypuszczania
Dzieci:starsze dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik _beatka_
statystyka
Dzisiaj: 02.07.2022 (Saturday), 10:33:11 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera