PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 364 / ID: 199075)

KAROLEK-super fajny, kochany, grzeczny starszy jamniczek-szukamy domu

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 12.10.2019, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
Bardzo pilnie szukamy domu dla Karolka - ślicznego jamniczka, który już blisko pół roku czeka na dom w naszym schronisku.
Karolek jest bardzo smutny i zrezygnowany, na jego widok dosłownie pęka serce.
Psiak to typowy jamnik. A jamnik to nie rasa jak mówią - to charakter :).
Karolek jest jamniczkiem z krwi i kości. Jest psiakiem, który swój charakter ma, wie co lubi, czego nie, a z drugiej strony jest nieziemsko oddany wobec opiekunów w schronisku i z całą pewnością, swojemu panu - opiekunowi , odwdzięczy się za dom, ciepłą poduszeczkę, za spacer.
Karolek ma w schronisku swoją ukochaną fioletową poduszeczkę; bez niej nie położy się, nie wtuli i nie zaśnie. To coś, co jako jedyne jest jego i tylko jego.
Podczas spaceru Karolek wesoło merda ogonkiem dziarsko kroczy po polach.
Niestety wracając do boksu widać u niego rezygnację. Bardzo brakuje mu "jego człowieka".
Karolek jest przyjaźnie nastawiony do ludzi, nie sprawia problemów, dzielnie znosi zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne.
Nie jest szczekliwy. Zdarza mu się "skomentować" na spacerze pieska, którego mija, ale w domu nie hałasuje.
Karolek dogaduje się z innymi psami, w domu także dogada się drugim pieskiem choć zdecydowanie wolałby zamieszkać sam. Nie da sobie wejść na głowę, może odrobinkę walczyć przy jedzeniu o miskę.
Karolek to posłuszny piesek; ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie, nie wyrywa się.
Psiak jest starszym, ale czystym jamnikiem. Załatwia swoje potrzeby na spacerze, większość czasu spędza na drzemce i nie sprawia problemów.
W schronisku załatwia się wyłącznie na spacerach, przebywając w pomieszczeniach zamkniętych nie zdarzało mu się nabrudzić.
Karolek, jak typowy jamniczek; ma bardzo króciutką okrywę włosową, nie ma podszerstka. Jego okrywa nie wymaga szczególnej pielęgnacji. W zimie marznie i bardzo zależy nam, by kolejnej zimy nie musiał spędzić w schronisku..
Karolek ma obecnie 12 lat. Piesek jest niewielki, waży około 10-11 kg, jest naszym uroczym serdelkiem. Czy ktoś z Państwa da dom starszemu jamniczkowi?
Zdrowie:
Psiak otrzymuje karmę typu Urinary, ze względu na ryzyko pojawienia się kamieni w pęcherzu moczowym potrzebuje jeść tę właśnie karmę. Karol miał złe wyniki wątroby, ale obecnie jest już ok. Nie wymaga dodatkowej diety.
Nasz podopieczny jest w dobrej kondycji ogólnej, ale to starszy psiak, który potrzebuje spokojnego, kochającego domu, nic więcej.
Profilaktyka:
Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie w dobrej kondycji. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.
Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.
Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.
W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl
Dane kontaktowe
793993779
Gatunek:Psy
Rasa:JAMNIK
Płeć:on
Imię:KAROLEK
Wiek:starszy
Województwo:małopolskie
Miasto:KRAKÓW
Data dodania:13.08.2019
Termin ważności:60 dni (do 12.10.2019)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:wypuszczany do ogródka
Dzieci:starsze dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik Racławice91
statystyka
Dzisiaj: 24.02.2020 (Monday), 21:29:51 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera