PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 100 / ID: 193178)

Ja sem netoperek! (

Oto dostojny, majestatyczny i niezwykle odważny kocur o imieniu przywodzącym na myśl mrocznego rycerza z Gotham.

Kruczoczarny kot Gacek, o którym mowa (kiedyś zwany także Teodorem) niejedno już przeszedł i widział.

Gdy po przedłużającym się pobycie w schronisku wreszcie odnalazł prawdziwy dom, Gacuś był wniebowzięty jak koci Kopciuszek który wreszcie wykradł się na wymarzony bal. Jednak kocurek już wkrótce boleśnie przekonał się, że życie to nie bajka. Po prawie pół roku pobytu w domu Gacuś musiał pożegnać się ze swoją nową rodziną i ponownie zamieszkał w schronisku dla zwierząt...

Gacek jest kotkiem w kwiecie wieku, nie za młodym, nie za starym. Ma ok. 4-5 lat. Jak większość czarnych kotów Gacuś charakteryzuje się wyjątkową inteligencją i równie nieprzeciętnym uporem. :)
Choć czasem może to być męczące (np. gdy domaga się jedzenia, uwagi czy swoich ukochanych kąpieli w piasku) ma to też swoją dobrą stronę. Dzięki temu właśnie uporowi, mimo wielu przeciwności Gacuś żegluje przez ocean życia niepowstrzymany jak Titanic i niepokonany niczym pancernik Potiomkin!

Ponadto, pomimo swego silnego charakteru, Gacek doskonale dogaduje się z kolegami z kociej ferajny. Wie, że jak mawiał sam Ojciec Chrzestny, rodzina to lojalność nie więzy krwi. Dlatego z pewnością będzie wspaniałym przyszywanym bratem dla kota mieszkającego już w Twoim domu.

W sumie Gacek spędził w schronisku już prawie 2 lata. A jednak wciąż nie traci nadziei. Jeśli tylko dasz mu na to szansę, zaprezentuje Ci wszystkie swe wymyślne pozy i udowodni, że sprawdzi się w roli Twego przyjaciela.
Podobno życie jest nowelą, raz przyjazną a raz wrogą. Po wielu trudach i niepowodzeniach, Gacek zasługuje wreszcie na szczęśliwe zakończenie swojej historii.

Więcej informacji na temat Gacka (nr rejestru 131/2019) uzyskasz pod numerem tel.:

782 640 033

lub w

Schronisku dla Zwierząt w Olsztynie
ul. Turystyczna 2
10-369 Olsztyn
Tel. 89 526 82 15
e-mail: biuro@schronisko.olsztyn.pl

Adopcja wiąże się z uiszczeniem jednorazowej opłaty adopcyjnej. Autor ogłoszenia nie pobiera żadnych opłat od adoptujących. Opłata jest pobierana przy podpisaniu umowy adopcyjnej przez Schronisko dla Zwierząt w Olsztynie.
Dane kontaktowe
782 640 033

lub

Schronisko dla Zwierząt w Olsztynie
ul. Turystyczna 2
10-369 Olsztyn
Tel. 89 526 82 15
e-mail: biuro@schronisko.olsztyn.pl
Gatunek:Koty
Rasa:europejski
Płeć:on
Imię:Gacek
Wiek:dorosły
Województwo:warmińsko-mazurskie
Miasto:Olsztyn
Data dodania:31.05.2019
Termin ważności:60 dni (do 30.07.2019)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:tak
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:starsze dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik Ers_ers
statystyka
Dzisiaj: 16.06.2019 (Sunday), 09:35:42 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera