PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 28 / ID: 204415)

Irysek 7 mies. kocha dzieci, koty i psy

Irysek to piękny, ciemny tygrysek z grubymi pręgami i słodkimi brązowymi pućkami na pysiu. Ma dopiero 7 miesięcy, w niedługim czasie przewidziana kastracja. Irysek jest jedynym chłopakiem w rodzinie, ma 3 siostrzyczki, również pręgowane panienki.
Mamusia kociaków to młoda, roczna, filigranowa przepiękna brunetka o anielskim charakterze. Znalazła pomoc, gdy była w ciąży, więc kocięta urodziły się w domu i wychowały pod troskliwą opieką kociej mamy i ludzi. Dzięki temu kotki są absolutnie pozbawione dzikości czy agresji. Irysek i siostrzyczki to domowe, łagodne i ufne kociaki. Są przesłodkie, bardzo przytulaśne, lgnące do ludzi. Są ufne i śmiałe, nie boją się nawet obcych osób. Są radosne, skore do zabawy, ciekawe wszystkiego i przyjazne do ludzi i zwierząt. Mają też kontakt z pieskiem w obecnym domu.
Irysek marzy o domu, w którym jest już łagodny kot lub pies. Chętnie też znajdzie wspólny domek z jedną z siostrzyczek. Możliwy też domek, w którym kotek nie będzie siedział zbyt długo sam. Na pewno chętnie bawiłby się z dziećmi.
Kocurek jest odrobaczony i zaszczepiony, przed adopcją możliwa kastracja. Kocia rodzinka była zbadana też pod kątem wirusów FeLV/FIV. Koty korzystają z kuwety i drapaczka.
Szukamy domów w bloku z zabezpieczonym siatką balkonem/oknem. Doradzę w kwestii zabezpieczeń. Wykluczone domy z ogródkiem i wypuszczanie kotów.
Koty są w małym mieście, ale dostarczymy do Warszawy, Łodzi lub Radomia.
Proszę o kontakt telefoniczny, nie SMS, tel. 696 267 125.
Dane kontaktowe
696267125
Gatunek:Koty
Rasa:
Płeć:on
Imię:
Wiek:młody
Województwo:łódzkie
Miasto:Łódź
Data dodania:24.01.2020
Termin ważności:60 dni (do 24.03.2020)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:tak
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:bez wypuszczania
Dzieci:starsze dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik GrażynaW.
statystyka
Dzisiaj: 18.02.2020 (Tuesday), 19:56:51 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera