PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 85 / ID: 224679)

Inteligentny Daktyl szuka domu

Daktyl to około 2-letni przepiękny, większy psiak. Z chłopakiem dopiero się poznajemy, bo od niedawna przebywa w schronisku. Daktyl to pies, który już po kilku minutach znajomości zwraca uwagę człowieka swoją inteligencją i mądrymi oczkami. To psina bardzo pojętna, szybko się uczy, a gdy nagrodą są smaczki to uczy się jeszcze szybciej. Daktyl zna komendę siad i daj łapę. Przy stanowczym i zdecydowanym opiekunie potrafi okazać cierpliwość i zachowywać się bardzo grzecznie, jednak gdy mu na to pozwolimy to chwilami próbuje skakać na człowieka i wymuszać przysmaki. Daktyl jest pieskiem ufnym i przyjaznym. Szybko nawiązuje więź z człowiekiem i lubi z nim współpracować. Pięknie reaguje na głos człowieka, słucha się i często sam z siebie zwraca uwagę na opiekuna. Po wyjściu z kojca w pierwszej chwili lubi poskakać i poszaleć, jednak po kilku minutach uspokaja się, pilnuje i ładnie chodzi na smyczy, potrafi iść pięknie przy nodze. Daktyl ma cudowny charakter, jest łagodny, bardzo mądry i błyskotliwy. Mimo młodego wieku i żywiołowości jest zarazem chłopakiem stonowanym i ułożonym. Daktyl na inne pieski reaguje różnie, na pewno nie da sobie w kaszę dmuchać, ale przeważnie przy zachowanej odległości kilku metrów reaguje na inne psy ze spokojem.
Dla Daktyla szukamy kochającej rodziny, która będzie potrafiła wykorzystać jego potencjał. Chłopak na pewno potrzebuje codziennej zabawy i współpracy z człowiekiem. Doskonale sprawdzi się jako towarzysz długich spacerów i najwierniejszy przyjaciel.
Obowiązuje procedura adopcyjna. Daktyl przebywa w schronisku we Wróblinie Głogowskim (dolnośląskie).
Dane kontaktowe
Kontakt w sprawie adopcji: Ania (wolontariusz) 605 102 979
Gatunek:Psy
Rasa:
Płeć:on
Imię:
Wiek:dorosły
Województwo:dolnośląskie
Miasto:Głogów
Data dodania:14.05.2022
Termin ważności:60 dni (do 13.07.2022)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:-
Szczepienie:-
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik anaka114
statystyka
Dzisiaj: 21.05.2022 (Saturday), 08:30:15 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera