PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 817 / ID: 171549)

Hej, Ty! Ile jeszcze mam czekać? ARAMIS

Prześlicznym był szczeniakiem i jak na prawdziwego psa przystało, jego uroda szlachetnieje z każdym rokiem. :) Że jest bojaźliwy? Że z manierami prosto z betonowego boksu? To tak jak każdy wychowanek schroniska. Aramis potrzebuje szczerej empatii, cierpliwości i czasu pozytywnie spędzonego z człowiekiem. Na początek wystarczą nieskomplikowane zabawy węchowe! Zasada ich jest prosta - pies zawsze zdobywa nagrodę. ;) Tego lękliwemu, wycofanemu Aramisowi potrzeba, aby wreszcie uwierzył, że jest super psem. Jego lepsze samopoczucie może być początkiem rodzącej się pewności siebie, a z nią - odwagi, by zaufać człowiekowi.

Aramis od pierwszych miesięcy swojego życia mieszka w schronisku. Wychował się wśród swoich rówieśników. Najbliższą mu istotą, z którą dzieli wspólną przestrzeń schroniskowego boksu i bezdomną codzienność, jest właśnie jedna spośród nich - Edina. Wiele razem przeżyli. Były długie monotonne dni, trudne chwile ale i chwile beztroskiej radości. Tę radość może podarować im każdy, kto zechce odwiedzić ich przynosząc ze sobą zrozumienie, szacunek i swój czas. Aby zarówno Aramis jak i Edina zaczęli ufać człowiekowi i nauczyli się czerpać z tego radość.

Może kiedyś i oni powędrują na spacer. Najpierw do lasu nieopodal schroniska. A pewnego dnia może wyruszą w podróż do prawdziwego domu. Kto nie chciałby zobaczyć Aramisa na swoim miękkim posłanku, w swoim bezpiecznym domu! :) Marzenie? Dzisiaj tak! Ale oby się spełniło! Przecież nie tylko o własny kąt i pełną miskę chodzi. ;) Ale i o to poczucie bezpieczeństwa, o codzienną radość życia. I o troskliwą opiekę. Wszak Aramis to pies w sile wieku! A to czas, by zadbać o zdrowie. Na pewno łatwiej o to każdemu, kto ma swój prawdziwy Dom!

płeć: pies
ur. 2010
wielkość: średni
kastracja: tak

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna
Dane kontaktowe
wolontariuszka Ania - 698 307 526, clio255@wp.pl
wolontariuszka Dorota - dorotabujwid@wp.pl, SMS - 512 309 361
Gatunek:Psy
Rasa:mix
Płeć:on
Imię:ARAMIS
Wiek:dorosły
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:25.09.2020
Termin ważności:14 dni (do 09.10.2020)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:-
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik Schronisko Józefów
statystyka
Dzisiaj: 27.09.2020 (Sunday), 19:38:31 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera