PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 17 / ID: 199106)

Gwiazdek - 100% kota w kocie :)

Czy ktoś oprze się tym oczom w ciemnych obramówkach? Różowo-czarny nosek, pędzelki na uszach, szarmanckie wibrysy, ciemne poduszeczki na jasnych łapkach - tak, to cały Gwiazduś! Nie da się ukryć, że to 100% kota w kocie.

Historia Gwiazdka zaczęła się na parkingu. To tam znalazł go ktoś, komu los maluszka nie pozostał obojętny. Tym bardziej, że kociak siedział pod samochodami z otwartą raną przedniej łapki. Gdyby nie pomoc człowieka, kocurek by nie przeżył, gdyż już wtedy widać było na łapce pierwsze objawy martwicy. Pierwszy lekarz zajął się raną, ale niestety łapka skróciła się o paluszki. Został mu tylko jeden i opuszka środkowa. Brak części łapki spowodował, że maluch chodził nieodpowiednio, co w dalszej konsekwencji spowodowało nienaturalne skręcenie łapki. Obecnie Gwiazdek jest wciąż pod kontrolą ortopedy, chodzi w specjalnie przygotowywanych ortezach. Walczymy o to, by łapkę uratować i mamy nadzieję jesteśmy na dobrej drodze. Całą historię malucha, od początku gdy do nas trafił, znajdziecie i przeczytacie oglądając album z jego zdjęciami na naszym facebooku - link znajduje się w dalszej części ogłoszenia.

Absolutnie nie przeszkadza mu nie do końca sprawna łapka, żeby skakać najwyżej ze wszystkich, czy też wspinać się na najwyższe półki. Tam mały zabójca zobaczy najmniejszą muchę w najdalszym kącie i wtedy nie ma dla niego przeszkód. Wędki, piórka, piłeczki, pluszowe myszki, wszystko jest świetne do zabawy. Drapaki służą nawet tej mniejszej łapce, w której jest tylko jeden paluszek. Oczywiście koci kumple w domu są niezbędni do życia, najlepiej tacy, z którymi można prowadzić zapasy, szaleńczo biegać po mieszkaniu i balkonie, a po wszystkim oddawać się słodkim przytulankom.

Łobuziak czasem też skacze na ramiona wujka lub cioci, bo tak można mieć przecież dobry punkt widokowy na twarz i na otoczenie. To nie jest kot dla tych, którzy nie lubią spania z przytulankami. Gwiazdek potrafi całym sobą się przytulać, wchodząc na twarz, kark i włączając przy tym swój traktor. Nie jest tak źle oczywiście, czasem śpi też obok. Mizianki uwielbia i potrafi znaleźć na nie czas, mimo napiętego grafiku. Nadstawia swój biały brzuszek, wyciąga się i głośno mruczy.

Gwiazdek to straszny łakomczuszek, wszyscy słyszą gdy już głodnieje, albo gdy ma ochotę na coś z talerza (tego oczywiście nie dostaje). Nie jest to kotek nieśmiały, on wie lepiej, że musi sprawdzić, powąchać, dotknąć najlepiej również zębami. Jednak takiemu słodziakowi można wiele wybaczyć.

Gwiazdek szuka domu niewychodzącego z zabezpieczeniami. Nie nadaje się na jedynaka, musi mieć do towarzystwa innego, młodego kota.

Umaszczenie: bury pręgowany z białymi dodatkami
Urodzony: ok 10.2017 r.
Odrobaczenie: tak
Szczepienie: tak
Testy Felv: ujemne
Testy FIV: ujemne
Sterylizacja: tak
Kuweta: tak
Książeczka zdrowia: tak
Czip: tak
Do domu z dziećmi: tak
Relacje z kotami: przyjazne, nie nadaje się na jedynaka
Relacje z psami: nie sprawdzono

Więcej zdjęć:
https://www.facebook.com/pg/DTKociaLapka/photos/?tab=album&album_id=759344594256747
Dane kontaktowe
WAŻNE! Zanim skontaktujesz się z nami, zapoznaj się z umową adopcyjną i warunkami adopcji:
http://kocialapka.org.pl/adoptuj/zasady-adopcji

Kontakt w sprawie adopcji:
tel: 505 736 044 lub 505 736 046 (nie odbieramy, gdy jesteśmy w pracy - zostaw SMS), email: dtkocialapka@gmail.com

Możesz również wypełnić ankietę adopcyjną:
http://kocialapka.org.pl/adoptuj/ankieta/
Gatunek:Koty
Rasa:Europejska
Płeć:on
Imię:Gwiazdek
Wiek:dorosły
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:14.08.2019
Termin ważności:30 dni (do 13.09.2019)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:tak
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:bez wypuszczania
Dzieci:starsze dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik dtkocialapka
statystyka
Dzisiaj: 19.08.2019 (Monday), 02:41:25 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera