PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 569 / ID: 196582)

Granat-pełen energii, mieszanka amstaffa!

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 02.11.2019, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
Ta psina to wielka bomba energii. Psiak może zamieszkać w bloku, aczkolwiek będzie wymagał dłuższych spacerów i poświęcenia mu więcej czasu. Granat kocha biegać, kopać dziury, eksplorować otoczenie, ponieważ jest niesamowicie ciekawskim psem. Jego drugie imię to: ciekawość. Człowiek jest na drugim miejscu, ponieważ jego głównym hobby jest poznawanie, wywąchiwanie, mierzenie się ze swoimi słabościami-typ sportowca. Przede wszystkim łagodny i ugodowy, nie wdający się w żadne potyczki z innymi psami a wręcz zachęcający nowo poznane do zabawy. Ze względu na dużą skoczność nie może zamieszkać w domu z niskim płotem otaczającym ogród, gdyż jego nieposkromiona ciekawość nakaże mu przeskoczyć i szukać przygód poza miejscem zamieszkania. Granat czasami zachowuje się jak szczeniak nadstawiając brzuch do smyrania oraz bawiąc się piłeczka, której nie chce oddać. Pocieszny i przyjacielski posiada wielu fanów wśród wolontariuszy. Fajny psiak a tyle lat za kratami i prawdę mówiąc był pierwszym na którego zwróciliśmy uwagę. Mieszanka amstaffa i boksera robi wrażenie, ale po pierwszym kontakcie już wiedzieliśmy, że to tylko pozory, gdyż wewnątrz tej postury mieści się złote serduszko. Co tu dużo opisywać, rewelacyjny psiak. Adoptuj, nie zastanawiaj się długo, dla niego każdy dzień się liczy! Pies jest wykastrowany i posiada aktualne szczepienia.

Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej!
Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo.

Urodzony: 2011
W schronisku od: 2014

tel. 663 422 281
e-mail: info@piesdoadopcji.pl
https://piesdoadopcji.pl/pies/granat/

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk).
30 km od Częstochowy.
Dane kontaktowe
info@piesdoadopcji.pl
Tel. 663 422 281
Gatunek:Psy
Rasa:Amstaff
Płeć:on
Imię:Granat
Wiek:dorosły
Województwo:śląskie
Miasto:Częstochowa
Data dodania:03.09.2019
Termin ważności:60 dni (do 02.11.2019)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:bez wypuszczania
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik DominikaKościańska
statystyka
Dzisiaj: 24.01.2020 (Friday), 16:06:24 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera