PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 271 / ID: 176293)

Grafitowy, stepujący Szabo :)

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 17.09.2018, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
Ja nazwałam go Szabo z powodu cudnej, oryginalnej urody.
Córka Stepper bo udeptuje nożynkami jakby stepował, gdy jest z ludziem. Mąż woła Grafit, bo ma piękne , oryginalne futro. Ciemno grafitowe z platynowym podszerstkiem, takimiż prążkami na boczkach i cudnym platynowym brzuszkiem.
Szabo nie jest wysoki. Bardzo zgrabny o drobnych łapkach. I małym pysiu. O ślicznych zielonych oczach.

Jest gadułą. Woła nas i nawołuje. Tak po ptasiemu bardziej. Nie przepada za kotami więc w naszym DT nie jest szczęśliwy. Trzyma się od nich z dala. Nie atakuje. Udaje ,że świat jest tylko dla niego.
Kocha ludzi ale jeszcze jest nie pewny w kontaktach. Żył obok ludzi ale nie z nimi bo np telewizor wzbudzał w nim lęk. Dopiero odkrył ,że można sobie siedzieć i gapić się. Bo ten potwór go nie zeżre. Nie bardzo umie się bawić. Dopiero odkrywa ,że taka "rzecz" istnieje. Wszystko przed nim. A On jest pojętnym uczniem.
Nie przepada za braniem na ręce, nie przepada za kolanami (jeszcze) ale nie wpada w panikę gdy go się weźmie. Po prostu nie zna tego.
Za to można z nim ugłaskać się na przysłowiową śmierć jak zacznie się go miziać. Nadstawia boczki, brzuszek, łepetunię i mruczy, mruczy, mruczy. U weta też mruczy. Jest całkowicie obsługiwalny. Wystarczy by na niego zerknąć, dotknąć by zaczął zaśpiewy. Więc są problemy z osłuchaniem.
Szuka pilnie domku. Myślę ,że szczęśliwy będzie jako jedynak.Kocha drapaczki i pudła. Urodzony szacunkowo w 2016 roku. Więc młody kociek z niego. Jest zaszczepiony, odrobaczony, wykastrowany. Testy FELV/FIV są ujemne.
Jest kotem, który może mieć prawdopodobnie paszczę do ogarnięcia. Stan zapalny ,będący w niej zmniejszył się, ale trzeba mieć nad tym kontrolę.
Adopcja kota jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna! Prosimy o zgodę na wizytę przed adopcyjną. Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące, z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Telefony zastrzeżone nie będą odbierane a SMS-em rozmowy adopcyjne nie będą prowadzone. Kontakt Aśka: 697 541 709 ( po 17!) ; m.aska@wp.pl
Dane kontaktowe
Joanna 697 541 709 po 17
m.aska@wp.pl
Gatunek:Koty
Rasa:dachowiec
Płeć:on
Imię:Szabo
Wiek:młody
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa, Otwock
Data dodania:18.08.2018
Termin ważności:30 dni (do 17.09.2018)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:tak
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:bez wypuszczania
Dzieci:starsze dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik JM2543610
statystyka
Dzisiaj: 24.03.2019 (Sunday), 21:07:15 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera