PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 368 / ID: 227515)

Ginger szuka domu

Piękna Ginger o ciekawym buro rudym umaszczeniu wypatruje swojego domku od kilku miesięcy

Dziewczyna trafiła do nas ze strasznego miejsca, gdzie kilka kotów swój pobyt tam przepłaciło życiem. Zwalczyła pchły, wszoły, lamblie, przewlekły koci katar, i co najważniejsze‼️ - w DT przekonała się, że człowiek potrafi dbać i przytulać

Koteczka jest zdrowa, testy fiv/felv ujemne, zaszczepiona, zaczipowana, odrobaczona, wysterylizowana i posiada książeczkę zdrowia. Jest czysta, kuwetkowa, i z apetytem. Przebywa w DT w Rybniku, z kotami, które sobie trochę "poustawiała"

Ginger ma ok.10 m-cy, jest kotką na początku bardzo wycofaną, wystraszoną i płochliwą do obcych. W DT teraz już woli przyjść na głaskanie nawet zanim zacznie jeść. Uwielbia wędki i piłeczki, tunele oraz sznurki i bardzo lubi kartoniki.

To mrucząca indywidualistka, która potrafi mruczeć jak traktor, ale i syczeć potrafi na ostrzeżenie. Nie znamy jej stosunku do psów, nie miała też kontaktu z dziećmi.

Szukamy domku niewychodzącego, bezpiecznego, kochającego, i który będzie miał czas na tulaski oraz zabawę. Domek musi być odpowiedzialny i świadomy, że kotek ma ząbki i pazurki oraz wszędzie może wskoczyć.

Jeśli ktoś chciałby rozważyć adopcję Ginger to prosimy o wypełnienie niezobowiązującej ankiety:

//docs.google.com/forms/d/1j-OOJ0Qru67K4nRgRt8CDZ5wip5_rugLEFvpxET_1vY/viewform?ts=5dcaba7d&fbclid=IwAR3uRDyWEpiUh98iQGegpqlr5tAR_VDMu-KBccQMdt-BoF88iD_nneZiYVY&edit_requested=true

Po wypełnieniu prosimy oczekiwać kontaktu od opiekuna z Fundacji.

Obowiązuje procedura adopcyjna:

- wypełnienie ankiety

- rozmowa z opiekunem

- wizyta przedadopcyjna

- podpisanie umowy adopcyjnej

Pamiętaj, koty domowe żyją nawet 20 lat więc warto dobrze przemyśleć adopcję nowego członka rodziny. Jeśli chcesz adoptować zwierzątko bo dzieci chcą, to nie wypełniaj ankiety i nie dzwoń. Zwierzę to żywa istota, za której życie i zdrowie bierzemy pełną odpowiedzialność.

Kontakt w sprawie adopcji:

Karolina 696437002. Najlepiej napisać sms.
Dane kontaktowe
696437002
Gatunek:Koty
Rasa:
Płeć:ona
Imię:
Wiek:bardzo młody
Województwo:śląskie
Miasto:Rybnik
Data dodania:20.11.2023
Termin ważności:60 dni (do 19.01.2024)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:-
Szczepienie:-
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik jestemglosem
statystyka
Dzisiaj: 03.12.2023 (Sunday), 19:50:57 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera