PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 324 / ID: 131431)

Gandzia szuka domu!

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 27.05.2016, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
Hej, jestem Gandzia! Uwielbiam zabawy piłeczka i szarpaczkiem, oraz długie spacery po lesie. Świetnie dogaduje się z innymi psami i kotami, a czasem nawet szczurami jeśli zajdzie taka potrzeba. Znam podstawowe komendy, i przychodzę na zawołanie. Kocham pieszczoty, mizianki i drapanie za uchem,
Jestem trochę lękliwa ale bez przesady, ze wszystkim daje sobie radę potrzebuje jedynie troszkę czasu.
Udostępnij, pomóż mi znaleźć dom! Bez Ciebie nie dam rady...
Gandziusia ma ok 3... lat, obecnie przebywa w Domu Tymczasowym jednak do lata musi znaleźć Dom Stały. W domu nie niszczy i zachowuje czystość, pozostawiona na 8 godzin sama nie wyje, nie piszczy... Nadaje się do domu z dziećmi, najlepiej by miała również zwierzęcego kompana.

Pomożemy w transporcie do innego miasta!

Pies znajduje się pod opieką Stowarzyszenia SOS Husky, więcej info na http://www.soshusky.pl Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety, spotkanie przed i po adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej. Pies przebywa w województwie warmińsko-mazurskim. Zwierzę nie jest rzeczą! Posiadanie psa to zobowiązanie na kolejne 10-15 lat, więc zanim się zdecydujesz to zastanów się dwa razy.
Dane kontaktowe
Kontakt:
magdabialik@onet.pl
qlawyn@o2.pl
tel: 600184160
Gatunek:Gady
Rasa:
Płeć:ona
Imię:Gandzia
Wiek:młody
Województwo:opolskie
Miasto:Opole
Data dodania:28.03.2016
Termin ważności:60 dni (do 27.05.2016)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik claudiakaczmarek
statystyka
Dzisiaj: 24.01.2017 (Tuesday), 01:53:02 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Stronę wykonał: Jacek Pazera