PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 109 / ID: 181871)

GAPCIO - 5 miesięczny cudowny szczeniak szuka domu

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 29.10.2018, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
Nowego, odpowiedzialnego i kochającego domku szuka Gapcio - 5 miesięczny szczeniaczek. Gapcio razem z 4 rodzeństwa przyszedł na świat w lesie, w norze wykopanej przez ich dzika mamę.. Mamy nie udało się złapać, ale dzieci zostały zabrane do schroniska. Życie "na wolności" nie jest łatwe, dzieciaki były niedożywione, w słabej kondycji dlatego w trybie natychmiastowym zapadła decyzja o zabraniu ich do lecznicy pod Warszawą. Do nowych domów pojechała już 4 rodzeństwa, został tylko Gapcio. W tym momencie jest zdrowy, nabrał szczeniaczkowych, okrągłych kształtów i jest gotowy, żeby trafić do nowej rodziny :) Na tą chwilę czas mija mu głownie na intensywnych zabawach, gonitwach, zapasach i...spaniu pomiędzy dziecięcymi aktywnościami ;) Gapcio to bury, niesamowicie słodki i uroczy chłopczyk. Jest spragniony kontaktu z człowiekiem, ale jest przy tym bardzo delikatny. Na zdjęciach powolutku przysuwał się do fotografa, żeby tylko się chwilę poprzytulać i dostać odrobinę ciepła i zainteresowania. Typ kluski i gapy, stąd imię ;)
Psiak jest w trakcie nauki czystości. Nie wiemy jak wyglądał jego tata, ale mama była średniej wielkości, ważyła ok 12 kg, więc zakładamy, że synek także będzie średni, chociaż trzeba się liczyć z niespodzianką ;)

Kontakt w sprawie adopcji: 666 084 424

Obowiązuje ankieta, wizyta przed adopcyjna, podpisanie umowy adopcji psa. Psy wydajemy tylko do mieszkania z człowiekiem w domu lub mieszkaniu, nigdy do budy, kojca bądź na łańcuch. Zastrzegamy sobie prawo wyboru najlepszego domu dla psa
Dane kontaktowe
692347958
Gatunek:Psy
Rasa:mieszaniec
Płeć:on
Imię:Gapcio
Wiek:dorosły
Województwo:mazowieckie
Miasto:warszawa
Data dodania:30.08.2018
Termin ważności:60 dni (do 29.10.2018)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:bez wypuszczania
Dzieci:starsze dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik _beatka_
statystyka
Dzisiaj: 19.08.2019 (Monday), 21:37:09 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera