PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 1,198 / ID: 48770)

Fruzia

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 12.06.2016, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
Fruzia urodziła się pod koniec czerwca 2011 roku, dotąd nie miała łatwego życia gdyż została potrącona przez samochód, złamała tylnią łapkę i ogon, którego połowę trzeba było amputować natomiast po złamaniu łapy nie ma śladu. Mimo swoich przeżyć jest bardzo kontaktowa i gadatliwa. Na początku potrzebuje czasu aby oswoić się z nowym miejscem. W kontakcie z kotami zachowuje się bardzo dobrze. Nadaje się do starszych dzieci. Fruzia jest zdrowa, zaszczepiona i wysterylizowana, korzysta z kuwety oraz drapaka.

Jeśli jesteś zainteresowany zwierzakiem wejdź na naszą stronę www.szara-przystan.pl i zapoznaj się z warunkami adopcji oraz wypełnij ankietę ! (do pobrania w zakładce "dokumenty adopcyjne"). W ramach możliwości dowozimy zwierzę do nowego domu.
Dane kontaktowe
Kontakt: adopcje@szara-przystan.pl
Gatunek:Koty
Rasa:
Płeć:ona
Imię:Fruzia
Wiek:młody
Województwo:śląskie
Miasto:Zabrze
Data dodania:28.04.2016
Termin ważności:45 dni (do 12.06.2016)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:tak
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:bez wypuszczania
Dzieci:starsze dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik Szara_Przystan
statystyka
Dzisiaj: 20.01.2017 (Friday), 10:54:01 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Stronę wykonał: Jacek Pazera