PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 93 / ID: 203107)

Fred - uroczy kocurek szuka domu - Fundacja Agapeanimali

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 02.01.2020, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
Historia
Fred i Wilma urodzili się najprawdopodobniej w kwietniu 2016 roku na Łazarzu, na stercie starych mebli stojących na podwórku jednej z kamienic. Kociaki znalezione zostały przez jedną z osób współpracujących z naszą Fundacją. Ze względu na fakt, że meble miały niedługo zostać usunięte z podwórka, a kociaki zaczęły przeszkadzać sąsiadom z naprzeciwka decyzja mogła być tylko jedna - łapiemy! Takim oto sposobem Fred i Wilma trafili do naszego szpitalika, a następnie pod opiekę Fundacji.

Charakter
Fred jest młodym, wykastrowanym kocurkiem. Urodziła go bezdomna, dzika kotka i wraz z siostrą Wilmą trafił pod opiekę Fundacji jako ok. 2-miesięczny kociak. Po okresie kwarantanny w szpitaliku trafił do domu tymczasowego. Aktualnie Fred mieszka wraz z siostrą oraz szóstką kotów rezydentów. Fred korzysta bezbłędnie z kuwety, wodę bardzo lubi pić z fontanny, na brak apetytu nigdy nie narzeka :) Czas najchętniej spędza na kocich zapasach lub szalonych gonitwach za wędką. Uwielbia myszki z kocimiętką lub z kocim przysmaczkiem - to dla niego wieeeelka przyjemność. Noce przesypia grzecznie, a z rana domaga się porcji pieszczot oraz... śniadanka oczywiście! Wielką frajdą jest dla niego balkon i możliwość obserwacji otoczenia. Latem chętnie siedzi na nim cały dzień - patrzy na ludzi i ptaki, oddycha świeżym powietrzem, opala się na słonku i rozmyśla o swoim życiu na pluszowej wieży, z której jest najlepszy widok na dzielnice. Nie znamy jego stosunku do psów oraz do dzieci. Szukamy dla Freda domu z mniejszą ilością kotów, bowiem zbyt duże stado uruchamia w nim potrzebę dominacji. Idealny byłby dom z jednym młodym mruczkiem, który byłby chętny do wspólnych zabaw z kocurkiem.

Data urodzenia: 2016
Odrobaczenie/odpchlenie: TAK
Szczepienie: TAK
Kastracja: TAK
Do domu z kotami: TAK
Do domu z psami: stosunek nieznany
Do domu z dziećmi: TAK

Na telefony w sprawie adopcji czekamy pod numerem telefonu 600227344.

Kot jest podopiecznym Fundacji AGAPEANIMALI.
Jeśli chcesz porozmawiać na temat możliwości adopcyjnych i uzyskać więcej informacji o naszych podopiecznych, prosimy o kontakt. Wszyscy nasi podopieczni czekają na pełne miłości, odpowiedzialne i dobre domy.
Link do ankiety adopcyjnej: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf_G0u43-tK2ABjKfZkM43lv2zNkfBh_1v1naGzUMx8AdkxYw/viewform

Czekamy na wypełnione ankiety w sprawie adopcji. Jeżeli jednak chciałbyś z nami porozmawiać i dowiedzieć się czegoś więcej- nasz telefon czynny jest od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do 20.00, w soboty od 10:00 do 16:00.

www.agapeanimali.org - Tu znajdziesz Freda i inne nasze koty czekające na dom.
Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego - przekaż nam 1% podatku !tel. 600227344
e-mail: adopcje@agapeanimali.org
Dane kontaktowe
tel. 600227344
e-mail: adopcje@agapeanimali.org
Gatunek:Koty
Rasa:
Płeć:on
Imię:Fred
Wiek:dorosły
Województwo:wielkopolskie
Miasto:Poznań
Data dodania:03.12.2019
Termin ważności:30 dni (do 02.01.2020)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:tak
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik anna_klimowicz
statystyka
Dzisiaj: 02.07.2020 (Thursday), 20:12:15 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera