PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 258 / ID: 206653)

Feniks - nowe życie? :)

Feniks przyjechał do schroniska jako bezdomny psiaczek, który błąkał się po wsi razem z drugim psem (w duecie znalazły się u nas). Schroniskowe warunki bardzo mu nie służą, stresują Feniksa - tak bardzo się boi nowego otoczenia, że zdecydowaną większość czasu spędza w budzie i nie wychyla nosa na zewnątrz. Tę trwogę widać na zdjęciach - obroża i smycz to także rzeczy nowe i oczywiście również straszne.

Wszystkie strachy są jednak do pokonania - potrzeba trochę czasu i pracy z tym pieskiem, a domowe warunki będą bardzo sprzyjały jego otwieraniu się i wyzbyciu się lęków. Nie ma się co dziwić Feniksowi - znalazł się w miejscu, w którym ujadają całe rzesze psów, został zamknięty w kojcu. Nie czuje się bezpiecznie. Zabrany do domu, zaopiekowany, obdarzony sympatią i troską, pokaże pewnie całkowicie inne oblicze i o wiele szybciej okrzepnie, nabierze odwagi, wyluzuje... :)

Feniks to ładny, rudy lisek, z wielkimi uszolami, jak u fenka :) Ma krótką, gęstą, jasnorudą sierść i cudowne, bursztynowe oczy :) Kto przytuli i zabierze psiaka ze strasznego schroniska???

Feniks przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna. Pomożemy w transporcie do dobrego domu :)

(rok ur. ok. 2015)
Dane kontaktowe
606 507 829
Gatunek:Psy
Rasa:mieszaniec
Płeć:on
Imię:Feniks
Wiek:dorosły
Województwo:warmińsko-mazurskie
Miasto:Olsztyn
Data dodania:25.02.2021
Termin ważności:60 dni (do 26.04.2021)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik Beania
statystyka
Dzisiaj: 20.04.2021 (Tuesday), 17:32:01 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera