PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 514 / ID: 132018)

Fason-kocur po bardzo ciężkich przejściach czeka na dom

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 19.05.2018, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
Imię: Fason
Płeć: kocurek
Data urodzenia: 10.04.2013
Szczepienie: tak
Odrobaczenie: tak
Kastracja: tak
Opis: Fasonik jako maleńki kociak został zabrany z piwnicy, miał wtedy koci katar, został z niego wyleczony i oczekiwał spokojnie na domek. Zachowywał się bezproblemowo, uwielbiał zabawy z innymi kotami oraz towarzystwo człowieka. Niestety w marcu 2015 Fason ponownie zachorował na ciężką odmianę kociego kataru. Rokowania nie były pomyślne ale Fason walczył z całych sił, nie poddał się i wyzdrowiał!
Choroba jednak odcisnęła na nim piętno. Fason stał się płochliwy i wycofał się z kontaktów z ludźmi których nie zna, potrzebuje więcej czasu żeby zaufać, najlepiej czuje się w towarzystwie kotów , ciągle potrzebuje opieki weterynaryjnej i szczególnej uwagi opiekuna. Potrafi się przytulać i pięknie się odwdzięcza mruczeniem, jednak potrzebuje o wiele więcej cierpliwości i wyrozumiałości aby takim przytulasem na nowo się stać. W okolicy noska i oczu pozostały po chorobie lekkie blizny, sierść całkowicie ich nie pokryła ale to wcale nie zabiera mu uroku Fasonik nadaje się do domku z doświadczeniem i tam gdzie są już jakieś koty.
Fason szuka także opiekunów wirtualnych, każda złotówka na utrzymanie go w zdrowiu na pewno się przyda.

Zwierzak jest podopiecznym Fundacji Ratującej Zwierzęta Bezdomne “Szara Przystań". Aby go zaadoptować zapoznaj się z warunkami adopcji, które są dostępne na stronie internetowej www.szara-przystan.pl
W miarę możliwości dowozimy zwierze do nowego domu.
Dane kontaktowe
Kontakt: 516083017 lub adopcje@szara-przystan.pl
Gatunek:Koty
Rasa:Mix
Płeć:on
Imię:Fason
Wiek:dorosły
Województwo:śląskie
Miasto:Ruda Śląska
Data dodania:05.05.2018
Termin ważności:14 dni (do 19.05.2018)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:tak
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:bez wypuszczania
Dzieci:bez dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik Szara_Przystan
statystyka
Dzisiaj: 23.05.2018 (Wednesday), 20:56:52 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Stronę wykonał: Jacek Pazera