PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 21 / ID: 227310)

FUTEREK - super fajny psiak do adopcji

FUTEREK - MŁODOŚĆ ZA KRATAMI...
CUDOWNY piesek szuka odpowiedzialnego domu
Przecież nie tak powinno wyglądać dzieciństwo... Powinien biegać za piłeczką, aportować patyki i spać na ciepłym posłaniu u boku ukochanego człowieka... Futerek jako młody psiak wylądował na ulicy.
Futerek uwielbia kontakt z człowiekiem, każda chwila u jego boku jest najpiękniejsza, jest jedynym co ma... Pieszczoty i głaski mogłyby nie mieć końca. To taki cudowny psiak!
Jest bardzo pozytywnym, wesołym i pogodnym pieskiem, wpada w ogromny smutek jedynie w jednym momencie... Gdy na powrót jest zamykany w kojcu i patrzy stęsknionym wzrokiem za człowiekiem, by jeszcze wrócił, by poświęcił mu jeszcze choć kilka swoich chwil... Uwielbia inne psiaki, po prostu pies ideał, jedyną jego wadą jest to, że pokonuje każde ogrodzenie dlatego szukamy domu w bloku.
Futerek ma około roku. Jest średniej wielkości, waży około 20 kg.
Przebywa obecnie w okolicach Krakowa. Do dobrego domu pomagamy w skoordynowaniu transportu na koszt przyszłego opiekuna.

Kontakt w sprawie adopcji: 504 445 280

Szukamy dla Futerka domu, gdzie będzie pełnoprawnym członkiem rodziny, nie zostanie wydany do budy ani kojca. Obowiązuje ankieta, wizyta przed adopcyjna, podpisanie umowy adopcji psa. Psy wydajemy tylko do mieszkania z człowiekiem w domu lub mieszkaniu, nigdy do budy bądź na łańcuch. Zastrzegamy sobie prawo wyboru najlepszego domu dla psa.
Dane kontaktowe
692347958
Gatunek:Psy
Rasa:mieszaniec
Płeć:on
Imię:FUTEREK
Wiek:młody
Województwo:łódzkie
Miasto:Łódź
Data dodania:05.08.2022
Termin ważności:60 dni (do 04.10.2022)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:bez wypuszczania
Dzieci:starsze dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik Ewa_29
statystyka
Dzisiaj: 19.08.2022 (Friday), 04:29:19 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera