PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 34 / ID: 209093)

FRANK - traci wzrok, 5 lat siedział w schronisku, a teraz błaga o dom!

Frank... Lata temu trafił do schroniska. Ot tak został znaleziony błąkający się, zaniedbany i głodny na ulicy. Lata mijały, inne psy szły do nowych domów, a Frank ciągle czekał... Niestety, pomimo naszych licznych ogłoszeń, apeli, nie znalazła się ani jedna osoba, która zechciałaby dać mu szansę i pokochać zwykłego kundelka... W tym roku Frankowi minęło pięć lat, w zimnym schroniskowym boksie, które spędził jako pies bezdomny, niekochany. Obecnie ma ok. 10 lat, zaczyna tracić wzrok, w schronisku przestał sobie radzić, popadł w depresję. Dlatego musiałyśmy go stamtąd zabrać, zdiagnozować, inaczej zupełnie by przepadł :( Psiak teraz mieszka w hoteliku dla zwierząt. Opiekunowie mówią, że jest bardzo kochanym, spokojnym psiakiem. Kontakt z człowiekiem dodaje mu skrzydeł, darzy do niego i zabiega o każdy mały gest, chcąc nadrobić stracony za kratami czas. Z innymi psami dogaduje się bez problemów, jest uległy, woli odpuścić niż wchodzić w konflikty. Czy znajdzie się dom na jesień jego życia? Nie będzie wymagający, ciepłe posłanko, pełna miska i przyjazna ręka wystarczą :) Frank jest średniej wielkości, waży ok. 25 kg. Obecnie mieszka w hoteliku pod Warszawą.

Kontakt w sprawie adopcji: 505 682 029

Obowiązuje ankieta, wizyta przed adopcyjna, podpisanie umowy adopcji psa. Psy wydajemy tylko do mieszkania z człowiekiem w domu lub mieszkaniu, nigdy do budy bądź na łańcuch. Zastrzegamy sobie prawo wyboru najlepszego domu dla psa.
Dane kontaktowe
692347958
Gatunek:Psy
Rasa:mieszaniec
Płeć:on
Imię:FRANK
Wiek:starszy
Województwo:małopolskie
Miasto:Kraków
Data dodania:07.08.2020
Termin ważności:60 dni (do 06.10.2020)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:bez wypuszczania
Dzieci:starsze dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik Ewa_29
statystyka
Dzisiaj: 29.09.2020 (Tuesday), 02:15:11 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera