PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 749 / ID: 177792)

FABIA - znów bezdomna?

Kiedy nasza schroniskowa staruszka Fabia pojechała 3 lata temu po wielu latach spędzonych w schronisku do swojego domu myśleliśmy, że wreszcie uśmiechnęło się do niej szczęście. Niestety Pani Fabii, z którą była bardzo zżyta, umarła rok temu... pan z sunią zostali sami i oboje byli dla siebie wsparciem. Jednak 2 miesiące temu pan trafił do szpitala. Jest w trakcie rehabilitacji, jednak nie wiadomo kiedy wróci do domu i pełnej sprawności, czy będzie w jego stanie zaopiekować się Fabią. Na chwilę obecną, aby nie musiała trafić do schroniska Fabia przebywa w psim hotelu. Kochani za zgodą pana szukamy dla Fabii domu, gdzie mogłaby bezpiecznie i w spokoju spędzić ostatnie lata swojego życia. Najlepiej gdyby był to dom z ogrodem, ponieważ Fabia nigdy nie mieszkała w mieście, ciężko byłoby jej w tym wieku przywyknąć do takiego życia.
Fabia ma ok.13 lat jest spokojna sunią. Akceptuje inne psy, nie znamy jej stosunku do kotów, ale Fabia jest pozytywnie nastawiona dla całego otoczenia.Bez problemu przebywa w obecności starszych dzieci.
płeć: samica ur. 2005
wielkość: duża
kastracja: tak
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Agnieszka 694 132 698
wolontariuszka Małgośka 608 315 461
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej:
kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.
Dane kontaktowe
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Agnieszka 694 132 698
wolontariuszka Małgośka 608 315 461
Gatunek:Psy
Rasa:
Płeć:ona
Imię:Fabia
Wiek:senior
Województwo:mazowieckie
Miasto:Józefów
Data dodania:05.12.2019
Termin ważności:21 dni (do 26.12.2019)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:-
Szczepienie:-
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:wypuszczany do ogródka
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik Schronisko Józefów
statystyka
Dzisiaj: 14.12.2019 (Saturday), 08:06:14 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera