PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 297 / ID: 202971)

Energiczny przystojniak Ptyś

Ptyś to młody psiak w typie owczarka szwajcarskiego. Szalony, żywiołowy, energiczny. Potrzebuje się jeszcze wiele nauczyć o manierach i dobrym zachowaniu. Na szczęście jest bardzo inteligentnym psiakiem i szybko łapie o co chodzi opiekunowi. Zna podstawowe komendy i chętnie uczy się nowych. Nieźle chodzi na smyczy, ale potrafi mocno pociągnąć. Uwielbia być w centrum uwagi, jest bardzo towarzyski i chętnie nadstawia się do głaskania. Mimo to nie każdą osobę od razu zaakceptuje. Ptyś skacze na ludzi i rozemocjonowany chwyta delikatnie w zęby wszystko co znajdzie się na jego drodze. Psiak ma brązowy pas w uciekinierstwie - wspinanie czy przeskakiwanie ogrodzenia to dla niego bułka z masłem.
Dla Ptysia szukamy domu, który ma już jakieś doświadczenie w pracy z psami. Szukamy opiekuna, który będzie potrafił zorganizować psiakowi czas i nie pozwoli mu się nudzić. W przeciwnym razie Ptysiu zacznie sobie szukać zajęcia na własną łapę. Szukamy domu bez małych dzieci.
Ptyś ma około 2 lat. Jest zaszczepiony i wykastrowany. Obowiązuje umowa adopcyjna. Psiak przebywa na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej UWM w Olsztynie.
Dane kontaktowe
Kontakt w sprawie adopcji:
Angelika 608 084 668
Ania 662 237 281
Gatunek:Psy
Rasa:
Płeć:on
Imię:Ptyś
Wiek:młody
Województwo:warmińsko-mazurskie
Miasto:Olsztyn
Data dodania:17.02.2020
Termin ważności:60 dni (do 17.04.2020)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik anaka114
statystyka
Dzisiaj: 19.02.2020 (Wednesday), 09:17:28 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera