PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 50 / ID: 204689)

Elton czeka na dom

ELTON

URODZONY: 2011
KASTRACJA: tak
SZCZEPIENIE: tak
ODROBACZENIE: tak

Elton to około dziewięcioletni kocur. Zanim trafił do fundacji, mieszkał w domu z dużą ilością zwierząt, i takie warunki zdecydowanie mu nie sprzyjały. Prawdopodobnie ze stresu, związanego ze środowiskiem, wylizywał i wyrywał sobie sierść na brzuchu i obu bokach. Na zdjęciach może jeszcze być widoczna różnica w długości, ale obecnie sierść pięknie odrasta i według prognozy weterynarzy powinna wrócić do normy.
Teraz kocur mieszka w domu tymczasowym, gdzie poza nim jest jedna półtoraroczna kotka. Mimo młodego wieku i dużych zasobów energii rezydentki, świetnie dogadują się ze sobą. Elton dorównuje młodszej koleżance w zabawie wędką, piłeczkami i myszkami. I chociaż chętnie spędza z nią czas, od innych zwierząt zdecydowanie woli ludzi.
Jest niesamowicie przyjaznym kotem - uwielbia się przytulać, siedzieć na kolanach i spać z człowiekiem, najchętniej pod kołdrą. Więc niech poważny wyraz twarzy was nie zmyli.
Elton będzie idealny dla kogoś, kto dużo czasu spędza w domu. Doskonale wpasowuje się w wizję długich wieczorów z herbatą, książką i kotem na kolanach. Lubi spokój i ciszę, więc raczej nie odnajdzie się w domu z małymi dziećmi. Może być jedynakiem albo towarzyszem innego kota, który pozwoli mu na zachowanie przestrzeni osobistej i nie będzie zbytnio go zaczepiał.
Warto też zaznaczyć, że Elton prawdopodobnie ma uczulenie na kurczaka oraz nie je suchej karmy. Poza tymi detalami nie wybrzydza przy misce i z chęcią zjada swoje porcje, a potem sprawdza, czy nie można czegoś podkraść kociej koleżance albo opiekunce.
Szukamy dla Eltona niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy go najlepszą opieką.

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Pobierz ankietę adopcyjną (link: http://www.stawiamynalapy.pl/wp-content/uploads/2020/05/Ankieta_Adopcyjna_SnL_form.pdf?fbclid=IwAR1NQp2gsvpYwpFmqA4cYovReHomBvsILMvuRD-rowlP3qVCwrroQoF3aeQ), zapisz ją dysku komputera, otwórz w programie Adobe Reader, a następnie wypełnij, zapisz i wyślij do nas na adres e-mail podany w ogłoszeniu kota, którego chcesz adoptować. Poczekaj na kontakt z naszej strony - zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
Dane kontaktowe
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta - adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)
Gatunek:Koty
Rasa:dachowiec
Płeć:on
Imię:Elton
Wiek:dorosły
Województwo:małopolskie
Miasto:Kraków
Data dodania:11.05.2020
Termin ważności:60 dni (do 10.07.2020)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:bez wypuszczania
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik mahob
statystyka
Dzisiaj: 29.05.2020 (Friday), 08:19:09 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera