PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 42 / ID: 199004)

Edison :)

Edison jest dużym psiakiem o przepięknym umaszczeniu i wyjątkowych uszach :) Chłopak jest niezwykle przyjazny, radosny, bardzo otwarty i kontaktowy. Ma wiele uroku osobistego - zawsze uśmiechnięty, zawsze przyjacielski i przesympatyczny. Nieprzeciętna uroda sprawia, że zwraca uwagę w schronisku, wyróżnia się z tłumu i przyciąga wzrok. Brakuje mu jedynie trochę ogłady i nie zawsze wie, jak powinien się zachować, ale jest przy tym wzruszająco niewinny i jego wywalony w uśmiechu jęzor natychmiast sprawia, że nie można się na Edisonka gniewać :)
Edison jest psem odważnym, ciekawym świata, ciutkę łobuzowatym, energicznym i w każdej chwili chętnym na spacerki i do zabawy :) Nie ma żadnych problemów w kontaktach z innymi psami.

Adopcja Edisona będzie dobrym wyborem i jesteśmy pewni, że psiak da swojemu opiekunowi wiele radości i będzie wspaniałym przyjacielem :) Do dobrego domu dowieziemy Edisona na terenie całego kraju.

(rok ur. ok. 2016)
Dane kontaktowe
606 507 829
Gatunek:Psy
Rasa:mieszaniec
Płeć:on
Imię:Edison
Wiek:młody
Województwo:warmińsko-mazurskie
Miasto:Olsztyn
Data dodania:12.10.2019
Termin ważności:60 dni (do 11.12.2019)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik Beania
statystyka
Dzisiaj: 13.10.2019 (Sunday), 22:34:09 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera