PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 568 / ID: 134919)

ETOS - przyjazny wielkopies do adopcji

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 24.06.2018, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
ETOS - aby otrzymać Etosa, powinniście wziąć labradora, bądź psa w typie - a następnie powiększyć go do rozmiarów bernardyna (dopuszczalne ciut mniejsze, ale niewiele). W efekcie osiągniemy wielkopsa, który niekoniecznie zdaje sobie sprawę ze swoich gabarytów i zachowuje się całkiem jak młody, nieduży psiak. No ale jak wytłumaczyć mu, że jest wielkim koniem, skoro w końcu ma okazję, aby uszczęśliwić swoją radością także ludzi?
Bardzo fajny i bardzo przyjazny pies. Młody duchem i ciałem, choć numer, który ma (a co za tym idzie, czas odsiadki w schronisku), wskazuje, że kilka lat na karku musi mieć. Najważniejsze, że nic sobie z tego nie robi. Wykonuje komendę: siad, wykonuje: waruj, oczywiście (co widzicie na zdjęciach) skacze bardzo ochoczo w ramiona. Łapę podaje obowiązkowo. Jest fantastyczny - bo i z dobrym charakterem, którego nie złamały nawet ponad 4 (!) lata w schronisku, i uczony, i nadal cały radosny. Zasługuje na najlepszego człowieka pod słońcem.
(uwaga: Etos NIE JEST olbrzymem: osoby na zdjęciach, na których Etos stoi na dwóch łapach, twarzą w twarz, są drobnej budowy, mężczyzna jest niskiego wzrostu)
Etos ma ok. 5 lat. W schronisku przebywa od marca 2012r.
KOJEC: V - 27
NR: 2545

Pies przebywa w Radysach.
Kontakt: psyzradys@gmail.com (e-mail DO WOLONTARIUSZY),
TEL. DO SCHRONISKA (w godz. 10-16): 506-713-343
Przed przyjazdem do schroniska prosimy zadzwonić i upewnić się, czy konkretny pies nadal tam przebywa (podając imię, kojec i numer)
POMAGAMY W TRANSPORCIE
Dane kontaktowe
Kontakt: psyzradys@gmail.com (e-mail DO WOLONTARIUSZY),
TEL. DO SCHRONISKA (w godz. 10-16): 506-713-343
Gatunek:Gady
Rasa:mieszaniec labradora
Płeć:on
Imię:ETOS
Wiek:młody
Województwo:warmińsko-mazurskie
Miasto:Olsztyn
Data dodania:25.04.2018
Termin ważności:60 dni (do 24.06.2018)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:-
Szczepienie:-
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik PSYzRADYS
statystyka
Dzisiaj: 23.03.2019 (Saturday), 00:14:58 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera