PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 58 / ID: 220940)

ETNA - jest młoda, śliczna, w typie owczarka. Czemu tkwi w schronisku?

... bo nikt jej nie ogłaszał. Bo niektórym schroniskom nie zależy na adopcjach psów, które mają "pod opieką", a może raczej - na stanie.

Etna jest bardzo młodą sunią w typie owczarka niemieckiego. Jak widać na zdjęciu, a niestety tylko tym jednym dysponujemy, jest zabiedzona. Wyraźne są wklęśnięcia na wysokości brzucha i odstający grzbiet. Może włóczyła się szukając "dobrego człowieka", ale go nie znalazła ... Może miała "pana", który nie uważał za konieczne karmić swego psa ... Nie wiadomo. Dziś Etna, czyli sunia o numerze ewidencyjnym 1918 przebywa w ogromnym schronisku Green House w Krzeczkowie na Podlasiu. Jej wiek oceniono na około 1 rok, a więc to naprawdę młodziutki psiak. Można by powiedzieć, że taki wyrośnięty szczeniak, co zresztą widać po jej pazurkach. Zwłaszcza boczne wyglądają jak charakterystyczne dla młodych psiaków szpilki.

Pies w wieku Etny, nawet jeśli nie zna zasad savoir vivre, jest świetnym materiałem do nauki. To właśnie ten wiek większość psich treserów czy behawiorystów poleca jako doskonały moment na rozpoczęcie kursu. Dlatego zachęcamy i bardzo prosimy o dom dla Etny. Ratujmy ją póki jeszcze ma wiarę, póki pragnie żyć.
Etna przynależy do gminy Radziłów.

tel. do schroniska - 604 798 164
Dane kontaktowe
604 798 164
Gatunek:Psy
Rasa:owczarek niemiecki mix
Płeć:ona
Imię:ETNA
Wiek:bardzo młody
Województwo:podlaskie
Miasto:Białystok
Data dodania:26.10.2021
Termin ważności:45 dni (do 10.12.2021)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:-
Szczepienie:-
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik Sprawa Psa
statystyka
Dzisiaj: 06.12.2021 (Monday), 04:21:20 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera