PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 307 / ID: 181864)

ENDŻI-prześliczna, miła, spokojna, grzeczna sunia, mix terrier, adopcja po 10.09

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 29.10.2018, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
Przepiękna ruda terierkowata sunia
Przedstawiamy Endzisię - wspaniałą, prześliczną, grzeczną i kochaną młodą suczkę, która kilka dni temu trafiła pod naszą opiekę.

Życie Endżi nie było usłane różami. Suczka błąkała się bezpańsko, a dramatu dodaje fakt, że szczenna, pozostawiona sama sobie, ta młodziutka psia dziewczynka musiała radzić sobie sama.

Szczęście, że zwrócił na nią uwagę pan o dobrym sercu, który zabezpieczył błąkającą się suczkę. Endżi w pyszczku, między samochodami na ruchliwej drodze, z rowu do przepustu przenosiła szczeniaczka..

Endżi i maleństwo (Klajcia) trafili do nas. Są bezpieczne. zdrowe, obie szukają nowych, kochających, bezpiecznych, prawdziwych! domów.

Endżi jest młodziutka. ma około 1-1.5 roku. Jej dziecko ma obecnie około 4 tygodnie. Obie suczki są śliczne.. Endżi waży około 8 kg, sięga głową pod kolano kobiety, większa nie będzie. Klajcia także nie będzie dużą suczką. Niestety nie wiemy czy szczeniąt było więcej i czy ktoś je zabezpieczył :(.

Bardzo prosimy o dom dla Endżi, to śliczna, grzeczna i kochana psinka. Będzie wspaniałą towarzyszką człowieka, potrzebuje jedynie kilku dni na adaptację.

W ciele Endżi prawdopodobnie płyie krew terriera. Budowa jej ciała, głowa, sierść i sposób poruszania się wskazują, że jedno z rodziców było terierem.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i po odkarmieniu maleństwa zostanie wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl
Dane kontaktowe
793993779
Gatunek:Psy
Rasa:MIESZANIEC TERRIERA
Płeć:ona
Imię:ENDŻI
Wiek:młody
Województwo:małopolskie
Miasto:KRAKÓW
Data dodania:30.08.2018
Termin ważności:60 dni (do 29.10.2018)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:wypuszczany do ogródka
Dzieci:starsze dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik Racławice91
statystyka
Dzisiaj: 19.08.2019 (Monday), 21:34:29 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera