PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 368 / ID: 210712)

DINO - kochany, delikatny psiak szuka pilnie domu

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 04.12.2020, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
DINO - ciężko jest pokazać tragiczną historię psa w potrzebie w krótkim opisie... Dino trafił do schroniska z lasu. koczował od dłuższego czasu na okolicznych polach i czekał sam chyba nie wie, na co...? Być może ktoś go tam porzucił, a poczciwy psiak czekał, aż jego Pan po niego wróci? Dino trafił do nas w złym stanie fizycznym - był głodny, zaniedbany, miał na sobie masę kleszczy. Widać, że kiedyś musiał mieć kontakt z człowiekiem, bo wyprowadzony z boksu na sesję bardzo do nas lgnął i szukał pocieszenia w naszych ramionach. Ale schronisko go przeraża i bardzo przytłacza. Do zdjęć szedł z podkulonym ogonem, na ugiętych nogach. Niepewny, czy nie zostanie zaraz za coś ukarany :( Dopiero po chwili spokojnego mówienia i drapania za uchem widać było, że nabiera pewności siebie, otwiera się na dobro, które się mu okazuje. Widać, że te krótkie chwile, kiedy okazuje się mu czułość i uwagę, są w jego psim życiu bardzo ważne... Dino jest wrażliwym i delikatnym psem, a takie za kratami mają ciężkie życie... Dinuś bardzo zapadł nam w pamięć, bo to typ kochanego, oddanego i poczciwego psiaka. Takiego, któremu w schronisku serce pęka na milion kawałków, bo to pies stworzony do dawania miłości, a człowiek odebrał mu całą jego psią godność :( Bardzo chciałybyśmy, żeby los się do niego wreszcie uśmiechnął i żeby trafił do kochającej rodziny. Dino ma ok. 5 lat, jest średniej wielkości, grzbietem sięga trochę poniżej kolana. Z innymi psami nie wchodzi w większe interakcje, bo jak tylko może unika konfliktów. Za kratami jest mu bardzo ciężko... Dino mieszka w schronisku w woj. łódzkim.

Kontakt w sprawie adopcji: 609 212 748

Obowiązuje ankieta, wizyta przed adopcyjna, podpisanie umowy adopcji psa. Psy wydajemy tylko do mieszkania z człowiekiem w domu lub mieszkaniu, nigdy do budy, kojca bądź na łańcuch. Zastrzegamy sobie prawo wyboru najlepszego domu dla psa.
Dane kontaktowe
692347958
Gatunek:Gady
Rasa:mieszaniec
Płeć:on
Imię:DINO
Wiek:dorosły
Województwo:małopolskie
Miasto:Kraków
Data dodania:05.10.2020
Termin ważności:60 dni (do 04.12.2020)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:bez wypuszczania
Dzieci:starsze dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik Ewa_29
statystyka
Dzisiaj: 02.07.2022 (Saturday), 10:41:04 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera