PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 624 / ID: 208108)

Czarna kotka 2-3 miesiące

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 23.08.2020, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
AKTUALIZACJA: Jedna z kotek (czarna z białymi akcentami) trafiła do nowego domku ♥ Wciąż poszukujemy domu z innym kotem dla drugiej kotki!

Szukamy domu stałego dla dwóch kotek w wieku około 2-3 miesiące (dom tymczasowy w Łodzi). Kotki zostały już odrobaczone oraz zaszczepione, do nowego domu pojadą oczywiście z uzupełnionymi w te informacje książeczkami. Najchętniej oddamy kotki w pakiecie (są to siostry, które są już ze sobą zżyte) lub do domu z innym kotem (nie chcemy, aby maluchy były same). Ponadto należy wziąć pod uwagę, że to koty bardzo młode, potrzebują dużo miłości, zabawy, ale i uwagi oraz cierpliwości - kotki będą rozrabiać, próbować obgryzać kwiaty czy kable, dobierać się do nieprzeznaczonego dla nich jedzenia czy miauczeć w nocy dla zwrócenia na siebie uwagi.
Obie kotki są czarne z delikatnymi białymi pędzelkami na końcu ogona. Jedna z kotek ma białe futerko pod pachami i pachwinami. Kotki bardzo dobrze reagują na inne koty, szybko się oswajają z nowym człowiekiem oraz otoczeniem, jednakże wciąż z dystansem podchodzą do psów. Jedzą zarówno karmę suchą jak i mokrą, bez problemu trafiają do kuwety.

Chętnie odpowiemy odpowiemy na wszelkie pytania.
Dane kontaktowe
784 002 290 (bardzo proszę o wiadomość sms ze względu na pracę - na pewno będziemy się kontaktować)

kyoxygen@gmail.com
Gatunek:Koty
Rasa:
Płeć:ona
Imię:
Wiek:bardzo młody
Województwo:łódzkie
Miasto:Łódź
Data dodania:24.06.2020
Termin ważności:60 dni (do 23.08.2020)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:tak
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:wypuszczany do ogródka
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik kyoxygen
statystyka
Dzisiaj: 21.05.2022 (Saturday), 08:49:37 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera