PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 46 / ID: 225670)

Cudny psiak Agent szuka domu

Agent to pozytywnie nastawiony do Świata i ludzi mały, około 2-letni psiak. Agent jest ufny, kochany i słodki jak tabliczka czekolady. Nie boi się obcych i chętnie wychodzi na spacery nawet w niepoznane jeszcze rejony schroniskowych okolic. Agent pięknie tupta na spacerkach, śmiało i radośnie. Ładnie chodzi na smyczy. Agent jest bardzo kontaktowy. Podczas spaceru zwraca uwagę na opiekuna i szuka z nim interakcji, reaguje na głos opiekuna i lubi być głaskany. Agent to młody, wesoły psiak, ma sporo młodzieńczej energii i najlepiej ją pożytkuje podczas zabawy i długich spacerów. Uwielbia także się przytulać, wywracać na plecki i odpocząć leżąc na trawce obok człowieka.
Ten śliczny młodzieniec na spacerkach jest bardzo grzeczny i posłuszny, w schronisku jednak czasami bywa bardziej zestresowany i potrafi się rozszczekać, szczególnie gdy chce zwrócić na siebie czyjąś uwagę. Agent raczej lubi inne pieski, pięknie na nie reaguje w sposób przyjazny i łagodny. Polecamy tego rozkosznego młodzieńca do adopcji. Liczymy, że szybko znajdzie kochający i odpowiedzialny dom. Agent jest wykastrowany, zachipowany i zaszczepiony na wściekliznę. Obowiązuje procedura adopcyjna: ankieta przedadopcyjna, rozmowa z wolontariuszem, spacer zapoznawczy z psem.
Agent przebywa w schronisku we Wróblinie Głogowskim (dolnośląskie).
Dane kontaktowe
Kontakt w sprawie adopcji: Ania (wolontariuszka) 605 102 979
Gatunek:Psy
Rasa:
Płeć:on
Imię:
Wiek:młody
Województwo:dolnośląskie
Miasto:Głogów
Data dodania:14.05.2022
Termin ważności:60 dni (do 13.07.2022)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:-
Szczepienie:-
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik anaka114
statystyka
Dzisiaj: 21.05.2022 (Saturday), 08:06:02 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera