PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 175 / ID: 150462)

Cudny biszkoptowy Rubin szuka kochającego domku.

Nadszedł czas poszukiwań stałego domku dla Rubina. Ze względu na problemy ze wzrokiem szukamy dla niego wyrozumiałych i kochających opiekunów.
Całkowicie oddany, kochający na maksa całym sercem, uwielbia pieszczoty, przytula się swoim wielkim łbem i uszczęśliwiony spokojnie zasypia. Najlepiej aby w nowym domku nie mial dużej ilości schodów do pokonania ze względu na możliwe w przyszlosci problemy, chociaż póki co łapki ma zdrowe. Na spacerach bardzo żywy, chce bawić się z innymi psami, ale nie do wszystkich pała sympatią.
Początkowo zagubiony i oszołomiony tym w jakiej rzeczywistości się znalazł. Był bez nadziei na jakikolwiek dobry gest ze strony człowieka. Strasznie wychudzony i zaniedbany przeszedł prawdopodobnie kilkutygodniową tułaczkę. Zupełnie nie chciało mu się żyć. W boksie prawie w ogóle się nie ruszał tylko leżał. Wystarczyło trochę opieki i miłości aby znów odżył, cieszył się, kochał i był szczęśliwy. Udało się na nowo zapalić w nim iskierkę psiej radości i miłości do opiekuna.
Rubin to otwarty, cudowny towarzysz, posłuszny, nie sprawia problemów a raczej stara się robić to czego się od niego oczekuje. Nie lubi zostawać sam, kong ze smaczkami pomaga mu wtedy zabić czas oczekiwania na powrót domowników.
Dane kontaktowe
Jak chcesz o mnie więcej wiedzieć, zadzwoń do mojej opiekunki.
Tel: 606 625 189
Jestem w domu tymczasowym w Katowicach, pod opieką labradory.info
Watek Rubina: http://labradory.info/viewtopic.php?t=23500&start=15
Obowiązuje wizyta przed i poadopcyjna.

Jesteś zainteresowany adopcją?
Wypełnij ankietę:
http://labradory.info.pl/ankieta/
Gatunek:Psy
Rasa:Labrador
Płeć:on
Imię:Rubin
Wiek:dorosły
Województwo:śląskie
Miasto:Katowice
Data dodania:13.03.2017
Termin ważności:60 dni (do 12.05.2017)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:-
Szczepienie:-
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik labradoryinfo
statystyka
Dzisiaj: 27.03.2017 (Monday), 07:36:13 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Stronę wykonał: Jacek Pazera